Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Uprawiam sex z ojczymem

Polecane posty

Gość gość

Możecie mnie oceniać jak wam sumienie podpowiada , lecz zacznę od początku. Jestem kobietą , mam 26 lat i córkę 3 letnią , rozstałam się z mężem z powodu alkoholu pił bił ubliżał i po rozwodzie wyprowadziłam się do mamy .Mama moja wyszła za ojca który pracował u swojego dobrego kolegi , prowadzili biznes który przynosił i nadal przynosi bardzo dobre finanse . Mój ojciec 10 lat temu poznał kobietę i oboje wyjechali do Australii , rozwód mama przeprowadziła korespondencyjnie , nikt nie stawiał warunków i odbył się szybko . Moja mama nigdy nie pracowała gdyż ojciec nas utrzymywał a jest osobą wykształconą w dziedzinie chemii. Mama ma obecnie 65 lat i nadal przyciąga wzrok mężczyzn . ponownie wyszła za mąż za kolegę męża z którym razem pracowali . Ojczym ma 68 lat i nadal prowadzi swój biznes i sprowadził do swojego domu moją matkę gdyż mama i ja mieszkaliśmy w małym pokoju z kuchenką . Zgodził się bym zamieszkała z córką u nich , zresztą ma piękny ogromny dom z ogrodem . Ja pracuję w swoim zawodzie i finansowo jestem niezależna od żadnego faceta . Podobno jestem dość też atrakcyjna gdyż adoratorów by wejść pomiędzy uda nie brakuje. Ojczym jest wspaniałym i pozbawionym nerwów człowiekiem , jego nie można zdenerwować zawsze odpowie świadomie i realnie na zadane pytania. Któregoś dnia nie byłam w pracy gdyż miałam temperaturę i czułam się fatalnie , gdy schodziłam na duł do rodziców zauważyłam jak ojczym siedząc w fotelu bawi się swoim penisem , czyli masturbuje się , nie widział mnie gdyż stałam za jego oparciem . Moja mama w tym okresie chorowała na kobiece dolegliwości i to była przyczyna ojczyma zachowanie. Mama w tamtym okresie była w szpitalu i leżała po zabiegu . Gdy dałam znać że jestem obok , zmieszał się i zaczął mnie przepraszać za taki widok który widziałam . Odpowiedziałam zgodnie z prawdą że nie jest moim ojcem tylko obcą dla mnie osobą i nie musi się tłumaczyć , przyciągnął mnie do siebie i zaczął całować moje piersi zdejmując zemnie piżamę , nie broniłam się , nie miałam siły , zajął się moim ciałem permanentnie obcałował wszystko i wszędzie , byłam w niebie . Po jakimś czasie zdjął spodnie i ponownie zobaczyłam jego sprzęt w pełnym wzwodzie był imponujący .Gdy zaczęliśmy się kochać on znał takie pozycje że ja nawet nie wiedziałam że można tak kochać kobietę , był wspaniały miałam kilka orgazmów , myślałam że nigdy nie przestanie mnie kochać cały czas był we mnie i dawał mi ogromną radość i zadowolenie , nie umiem nawet tego opisać . Facet 68 lat z taką kondycją coś nie pojęte. Przestałam się dziwić mojej mamie że tak go kocha .Obecnie gdy mam braki w seksie lub mam doła idę do ojczyma i sama go proszę byśmy wyjechali za miasto i mnie dobrze przeleciał , odbywa się to może raz na miesiąc , ciężko lecz zgadza się . Wydaje się że mama coś podejrzewa bo zna mój charakter i widzi moje zachowanie . Lecz nie daje nic poznać po sobie , być może się mylę , lecz mi to pasuje mam dobrą szkołe seksu u starszego pana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Całkiem sympatyczna bajka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sex z córką konkubiny jest lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karma

Ja bym cie ... zgwałcił i na sznur wyjebał takie podłe kurestwo jak ty nie ma prawa żyć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×