Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Hahahahaha burmistrzem londynu jest ciapak z pakistanu hahahahahaha hahaha o chu

Polecane posty

Gość gość

J ale beka :D krolowie anglii przewracaja sie w grobach xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak to juz jest,inny swiat tam dla ludzi tu nie do przyjecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten czlowiek jest Brytyjczykiem, doucz się :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
arabowie rządzą światem, dopiero sie urodziłeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakim brytyjczykiem xD jest ciapakiem pakistancem ktory tylko urodzil sie w londynie xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale i tak dalej jest pakistancem i tego nie zmienicie chociaz mozecie sobie go nazywac brytyjczykiem xD hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla nich jest już chyba za późno; punkt krytyczny kiedy mogli się jeszcze przebudzić i powstrzymać to szaleństwo już został przekroczony. Jeszcze góra pół wieku i rodowici brytole będą mniejszością we własnym kraju. To samo czeka żabojadów, belgów, holendrów, szwedów... świat się zmienił, a zmieni się jeszcze bardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
koleś jest spoko, z krwi jest Hindusem a w pakistanie zyli jego rodzice po ucieczce z Indii, poza tym popiera malzenstwa homoseksualne za co grozili mu smiercia - wiec taki z niego arab jak z koziej duupy trabka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty bedziesz wdychał w londynie ten syfiasty olej na którym smazone jest wszystko w uka a ja pyszną kaszankę z grilla i piwko warzone z lokalnego browara. W polsce wszystko jest dostepne i tanio. W Uk za obiad trzeba wydac 10f tzn ponad 50zł nosz kurfa. W PL za 15zł mam cały talerz schabowego surówka i kompot. I co przebrzydłe angielskie kiblomyje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ty bedziesz wdychał w londynie ten syfiasty olej na którym smazone jest wszystko w uka a ja pyszną kaszankę z grilla i piwko warzone z lokalnego browara. ////////// a jak tam wdychanie smogu?? no tak zaraz napiszesz, że mieszkasz w Gdańsku, więc u Ciebie smogu nie ma... co nie zmienia faktu, że Polska jest w top 3 Europy pod względem zanieczyszczenia powietrza... a ja w Inverness mam CZYŚCIUTKIE powietrze. wodę mogę pić z kranu bez gotowania, bez filtrowania nawet. nie muszę kupować szkodliwego dla planety plastiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Uk za obiad trzeba wydac 10f tzn ponad 50zł za to w Polsce minimalna pensja netto to ok. 1500-1600 złotych. w UK 1150-1200 funtow. kostka masła w Polsce nawet 7 złotych. w UK - 1,5 funta... w Uk cena paliwa to 1,20 funta za litr. w Polsce - 5-6 złotych... \ nic dodac nic ująć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja za godzine pracy w PL kupie 9 litrów paliwa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wczoraj Ja za godzine pracy w PL kupie 9 litrów paliwa oczko.gif /// tak tak, masz 7 tysiecy zlotych pensji I siedzisz non stop na forum - kafe ci tyle placi??? ooo to ciekawe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rok pracy w mojej pieknej PL dzis to jak rok pracy w uk taka prawda. W uk wszystko drogie jak ch!uj i rzadzi mafia landlordowska dyktujac kosmiczne ceny za domopodobne rudery. Zarobisz 2000f wydasz 1500f. Sa jeszcze jakies pytania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro zarobisz 2000a wydasz 1500, to wychodzi, ze oszczedzasz 500, to calkiem fajna kwota, nie rozumiem o co chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Rok pracy w mojej pieknej PL -- skoro taka piękna Twoja Polska, to czemu ciągle siedzisz na forum "poza Polską" ?? paradoks? rozdwojenie jaźni? zazdrość? opowiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Uk za obiad trzeba wydac 10f tzn ponad 50zł x i biedoto, w Polsce, jak chce się zjeść na poziomie, anie g...dla biedoty, to obiad też kosztuje min. 50 zł od osoby, w dobrym lokalu więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10 funtow za obiad w restaruracji? oszalał chyba. w Polsce ot też obiadu na mieściep oniżej 40 zl za osobę bym nie tkneła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Polsce mam pyszny obiad za 18zł czyli 4 funty, schabowy lub mielony, surówka miks ziemniaczki z koperkiem , kompot. W anglii bylam w restaruracji i wiecej nie pojde, ludzie zachowuja sie w nich jak w autobusie szkolnym, zamiast jeśc. Zenada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro taka piękna Twoja Polska, to czemu ciągle siedzisz na forum "poza Polską" ?? paradoks? rozdwojenie jaźni? zazdrość? x Dział poza polska jest dla tych co byli za granica i WROCILI DO PL aby wymienic sie doswiadczeniami. Potwierdził to admin kafeterii kilka lat temu. To nie jest forum dla nieudacznikow co siedzą za granicą, niech idą na swoje zagraniczne kafeterie. Kafeteria ma domenę "pl" na koncu adresu internetowego co znaczy ze jest dla ludzi mieszkajacych w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co ciebie obchodzi, kto jest burmistrzem Londynu ciołku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A w PL rządzi Kaczor i jego prawa ręka Rydzyk. Buahahaha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wole Polaków Kaczora i Rydzyka niz jakiegos islamskiego pajaca z pakistanu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pajac pakistański to jesteś ty. Właśnie się nam przedstawiłeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ojej zabolało ze trafiłem w sedno? :D wypad do pakistanu jak ci sie oni podobaja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Wole Polaków Kaczora i Rydzyka niz jakiegos islamskiego pajaca z pakistanu - A ja wolę Nicolę S. :) I nazwy krajów oraz miast, drogi kolego, piszę się z WIELKIEJ litery. Bo to bardzo razi. Może jednak pora skończyć podstawówkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Polsce mam pyszny obiad za 18zł czyli 4 funty, schabowy lub mielony, surówka miks ziemniaczki z koperkiem , kompot. xxx mielone to zwykle najgorsze mięso, kompot to woda z cukrem, w sumie ujowo zresz, tłuszcze, cukry, typowa biedota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pajac, czy nie pajac, z Pakistanu, czy nie, ale burmistrzem jest, pieniądze ma, wygląda ok, skończył prawo, wykładał je na dobrych uczelniach, regularnie wybierali go do parlamentu, był ministrem, czyli mimo wszystko odniósł sukces o jakim ty nie możesz nawet marzyć. Ty możesz tylko wpiertalać kartofle z kompotem i drapać sie po jajach przed kompem. I patrz, nawet Pakistańczyk jest od ciebie lepszy, bogatszy i mądrzejszy. A ty nieudaczniku potrzebowałeś aż 2 lat żeby dojść do tego , ze sprawuje urząd burmistrza, bo został nim w 2016 r..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anglia to wiocha jeszcze szkocja i irl to jakies normalne kraje ale tez wiochy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kompot to sok z NATURALNYCH owocow z dodatkiem cukru emigracyjna niedojdo a nie woda z cukrem, nawet tego nie wiesz w tej zas/ranej szkocji bo chlejecie syf kupowany w sklepach z syropem glukozowo fruktozowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×