Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sylwia9011

Czy wesele w hotelu ma sens?

Polecane posty

Gość Sylwia9011

Ja się kłócę w tej sprawie z rodziną. Oni chcą w hotelu, ja się boję hałasu, tłoku i takiego "przemysłowego" podejścia do klienta... A Wy co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bylam na weselu w hotelu i bylo bardzo udane. To zalezy od rozkladu sali. Tam gdzie bylam restauracja byla wydzielona i do tego byl potezny ogrod z namiotami na tyle budynku. Wesele bylo w czerwcu i w okresie upalow, na zewnatrz bylo bardzo przyjemnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystko ma sens

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek19901
Nie ma sensu. Byłem już na uroczystości w hotelu, gdzie jednocześnie odbywały się dwie konferencje i szkolenie biznesmenów poważnych. Był więc hałas, chaos i nie było z kim porozmawiać o zmianie programu wydarzenia. Ogólnie rzecz biorąc - nie polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna9000
Zgadza się - hotele odstraszają tłokiem i brakiem indywidualnego podejścia dla Pary Młodej. Jeśli szukasz ciekawych miejsc w pobliżu Trójmiasta to mogę Ci kilka moich ulubionych miejsc polecić: -Dworek Gościnny, Lipce http://www.weselegdansk.com/ -Stara Wędzarnia, Sobieszewo - Cegielnia (tu jest dosyć trudno się dostać, ale naprawdę warto... -http://www.cegielnia-rzucewo.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W hotelu każdy z gości ma do dyspozycji - jeśli chce skorzystać - pokój. Może w czasie wesela wyjść i np. zmienić zaplamioną koszulę. Poza tym hałas to jest raczej z wesela, w weekendy nie ma konferencji biznesowych. No i hotel to jednak pewien poziom, nie remiza, czy tanie centrum usług weselnych, jak te baraki czasem są nazywane. Jeszcze jedno, w hotelu pracuje najczęściej profesjonalna obsługa kuchni, a nie kuchary na godziny, żeby wesele przygotować gdzieś na sali, czy katering z podgrzewanymi daniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×