Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Martallakier21

Manicure na imprezki

Polecane posty

Gość Martallakier21

Cześć wszystkim, jestem Marta i robię ludziom paznokcie w salonie kosmetycznym. Niedawno zmieniłam dostawcę zaopatrzenia na https://blueskypolska.pl/ i serdecznie polecam współpracę z nimi. Może macie jakiś inny sklep kosmetyczny? Polećcie mi coś. zapraszam do dyskusji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annkanana
Ja kupuje lakiery z Makear, są najlepsze! Świetnie kryją już po dwóch warstwach mają spory wybór kolorów i super zestawy teraz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syylwia_flus
Też kupuje lakiery makear i robię sobie sama w domu mani hybrydowy, dla mnie to najwygodniejsza opcja, a te lakiery sa tak trwałe że mam spokój na spokojnie 3 tygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Makear to z tych lepszych lakierów, wlasnie profesjonalnych do salonów, nie wyobrażam sobie by kosmetyczka robiła paznokcie jakimiś lakierami firmy krzak z chin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam firme makear, jesli pracujesz w profesjonalnym salonie to warto zainwestowac w profesjonalne lakiery i znan marke ktora kazdy kojarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolkake
Ja też jestem wierną fanką lakierów Makear, świetnie mi się na nich pracuje. Są bardzo wydajne, pędzelek idealnie wyprofilowany, praca z nimi to cysta przyjemność :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×