Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Żel na powiększanie ust

Polecane posty

Gość gość

Transformulas Lip Volume to innowacyjny żel na powiększenie ust, którego wysoka skuteczność została potwierdzona badaniami klinicznymi. Osoby, które testowały produkt zauważyły pozytywne efekty po kilku tygodniach stosowania preparatu - usta stały się pełniejsze nawet o 40%. http://nplink.net/u3ziNaaF Opinia o produkcie Transformulas Lip Volume: https://youtu.be/tybUJrp5FHA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena Waliszewska

Pierwszy raz słysze o takim żelu 😉 Ja będę dopiero miała powiększane usta, po świętach tak akurat na Sylwestra inie mogę się już doczekać. A będę miała powiększane je preparatem Restylane Kysse. Z tego co rozmawiałam z dziewczynami na Fb to jest bardzo bezpieczny i ma tą rejestrację FDA 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina Pytel

Myslę własnie o powiększaniu ust coraz poważniej. A co do restylane to miałam zabiegi regenrujące skórę z użyciem preparatu Restylane Skinboosters 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ElsaM

Może i są żele. sa na pewno jakieś błyszczyki, które chyba robią taki efekt placebo jak kremy przeciwzmarszczkowe. Miałam powiększane również usta Restylane Kysse, 0,5ml na całe usta i efekt mega zadowalający

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarysinkaC

Restylane był moim drugim preparatem i dopiero po nim uzyskałam taki efekt jaki chciałam tych ust. Miałam ogólnie problem głównie z górną wargą. Po tym kwasie przynajmniej ładnie wszystko wygląda. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pacific Coliseum
Dnia 21.05.2019 o 21:12, Gość ElsaM napisał:

Może i są żele. sa na pewno jakieś błyszczyki, które chyba robią taki efekt placebo jak kremy przeciwzmarszczkowe. Miałam powiększane również usta Restylane Kysse, 0,5ml na całe usta i efekt mega zadowalający

jeden normalny kwas, po którym nie mam dziadostwa zwanego grudami, jakimi zniekształceniami- tak tak wiem, że dużo zależy od lekarza, ale tez i od aplikowanego preparatu. jak widziałam zdjecia innych dziewczyn po innych kwasach to masakra 😕 Nie wszystkie oczywiście, ale niektóre to albo kaczy dziób, albo usta jak od glonojada- ohyda fuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fale Loki Koki

Hurtownia Tromax ma ogromny wybór więc może tam znajdziesz coś dla siebie. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×