Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anastasya

Prwcl

Polecane posty

Gość Anastasya

Hej, coś się stało? Jeśli chcesz, to pisz. Będę tu zaglądała:) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć. Trochę zagmatwałem w ostatnim temacie, ale na szczęście dobrze mnie zrozumiałaś. Nie chciałem pisać na uczuciowym, bo tam same trolle i podszywy. Mam pytanie. Chciałabyś przejść ze mną na priv? Tu nie ma sensu pisać. Jeśli nie, zrozumiem. Pozdrawiam:) Prwcl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anastasya
Ej, Porywacielu, nie szalej:o Wkurzyłeś mnie, wiesz? Dostałeś kopniaka do niej i teraz do mnie z propozycją? Właśnie przeczytałam co jej wczoraj pisałeś. Wiedziałam, że tak będzie, ale nie chciałam się wtrącać. Gdybyś mnie pierwszą poprosił, już byśmy przeszli na prywatny. Teraz znajdź sobie trzecią do porwania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anastasya
kopniaka od niej* Dobrze, zastanowię się jeszcze, ale będziesz się musiał postarać. Odezwę się za dzień, tydzień, dwa.... Poczekaj sobie i najpierw ochłonij, a przede wszystkim zapomnij o niej:p :p :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ana, przepraszam:( Teraz widzę jak to głupio musi wyglądać, tym bardziej, że w ogóle się nie znamy. OK, zaczekam. Gdybyś się rozmyśliła, nie będę miał do Ciebie żalu. Prwcl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anastasya
Porywacielu, porwij mnie, zabierz do siebie i przytul:) Ogrzej, bo strasznie dzisiaj zmarzłam:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brokeninside87
to nie ten porywaciel, na pewno nie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anastasya
No nie, to już szczyt bezczelności! Czego tu szukasz? Dałaś kosza Porywacielowi, więc o co Ci chodzi? Zostaw nas w spokoju!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Porywacielu, nie pisz do niej. Moja propozycja jest wciąż aktualna:) Tak, chcę od Ciebie kontakt. Będziesz wiedział, gdzie mnie szukać. Tu rzeczywiście nie ma sensu pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anastasya
23:46 to oczywiście ja. Tak mnie wkurzyła, że zapomniałam się podpisać. Pozdrawiam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prwcl
Witaj, Płomiennowłosa:) Miło Cię znów widzieć. Nie mogłem Cię znaleźć, więc piszę tutaj. Gotowa na romantyczny poryw?;) Poczyniłem już ku temu odpowiednie przygotowania. Odwiedziłem aż 6 sklepów, ciężko teraz o towar, który sprostałby wymaganiom porywaciela. Kupiłem 70m sznura (lubię, jak ofiara jest dobrze związana:p ), 9 delikatnych chusteczek (w promocji po 3 zł za sztukę), 85 ml chloroformu (jesteś filigranowa, więc połowa powinna wystarczyć:p ), oraz 1 parę rękawiczek, bo te które miałem gdzieś mi się zapodziały. Kominiarki nie kupiłem, gdyż posiadam kilka sztuk. Możesz nawet wybrać kolor:) Zapomnij o stresie, czas porwania będę Ci umilał rozmową, bo lubię gadać i gadać:) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anastasya

O, Ty cwany!:D Ledwo załapałam, hi hi. Ale na szczęście już siedzę związana i zakneblowana w piwnicy Porywaciela:) Zejdź do mnie wreszcie, powiedz mi coś miłego i tul:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×