Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Proszę o szybką pomoc odnośnie sklepu VERYVOGA

Polecane posty

Gość gość

Czy któraś z Was kupowała coś w tym sklepie? Jakie opinie? To jakaś Włoska marka, dobra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Broń Boże nie kupuj. Materiał tandetny i wykonanie okropnie słabe,wygląda na szyte ręcznie. Ubrania przypominają raczej żałosne imitacje tych na zdjęciach. Dodatkowo problem ze zwrotem. Ta strona to jedni wielcy oszuści. STANOWCZO odradzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwaga

Najpierw była ,, MODIMODA'' - strona jest identyczna , nawet się nie postarali , a... podwyższyli ceny :D !! Oszuści !!! Pieniędzy już nie zobaczyłam.... i nie dajcie się zwieść , że wyświetlają się na onecie czy wp... wtedy też się wyświetlali , napukają pieniążków to ich stać na reklamy . OSZUŚCI , NIE DAJCIE IM ZAROBIĆ >.< !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie kupujcie w VeryVoga.pl

Uwaga oszuści! przyjdzie do Was chiński bubel nie wart nawet 1/100 tego co zapłacicie. Dokonacie zwrotu, poniesiecie koszt wysyłek poza pl, a obiecanego zwrotu pieniędzy nie otrzymacie. Mnie tak zwodzą już drugi miesiąc!!! Nie kupujcie w VeryVoga.pl !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Hehe kiedy ja założyłam ten wątek, na szczęście nic tam nie kupiłam, w porę dowiedziałam się że te ich ciuchy to straszny syf i że oszukują ludzie. Nie polecam tam kupować nic! Nic nie kupiłam ale wątek jest mój wiec ostrzegam żeby tam nie kupować 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewp

zamowilam dlugi plaszcz ( tak bylo w opisie) a dostalam krotka kurteczke, kiedy napisalam na podanego meila odnosnie reklamacji, natychmiast produkt zniknal ze strony.Przedstawiciel mial sie ze mna szybko skontaktowac, mija 5 miesiecy i nic, brak odzewu.Znajome tez zamawialy i sa niezadowolone, torebki to twarte tworzywo, gorsze niz chinskie, a kilkakrotnie drozsze.W galeriach kupi sie taniej to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ta firma to wielkie oszustwo! Myślę, że opinie dobre sa zamawiane a należy przyjmować tylko te złych... Nie ma w Polsce punktu zwtrotu a najbliższy w Belgi, gdzie przesyłka kosztuje ok. 80 zł!!! Nie można zrócić towaru bez otrzymanego adresu a juz minął tydzień i go nie otrzymuję! Tragedia i nadaje się tylko do sądu. Przy okazji towar zupełnie innej jakości niż wynika to z opisu plus tragiczne wykonanie. Przy okazji: towar otrzymałam po ponad dwóch miesiącach czekania! A teraz nie ma jak go zwrócić...

Szkoda, że wcześniej o tych oszustach nie próbowałam znaleźć opinii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Anna

Na zamówiony towar w Very Voga czekałam ponad miesiąc.  To co otrzymałam to totalne oszustwo.  Zarówno kolor jak i wygląd nie odpowiadają ...enkom prezentowanym na zdjęciach. ...enki wyglądają tandetnie.  Kuszą klientów szybką dostawą , a ta trwa ponad miesiąc. Po mojej reklamacji dostałam propozycję  50% zniżki na następny zakup, 40% zwrot poniesionych kosztów albo zwrot towaru do Belgii na mój koszt.  Z ostrożności wybrałam drugą opcję.  Po tym moje konto na ich stronie zostało zablokowane. Ostrzegam wszystkich przed zakupami w tej  i jej podobnym firmach. Już doczytałam ze powstają kolejne klony, bo ludzie się ostrzegają. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klientka

Oszuści, towar tandeta, nie ma nic wspólnego ze zdjęciem i tym co na min widzimy. Zwrot, ciągle jeszcze walczę ale to prawdziwy horror!!! NIE Kupujcie...i każdemu to opowiadajcie, także na fb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evela

serdecznie odradzam, zamowilam z kolezankami produktow za prawie 1.000 zl, dlugi plaszcz przyjechal jako krotka kurteczka jak sie lekko pochyle konczy sie na plecach, natomiast torebki to lepsze sprzedaja w sklepach chinskich za kilka zlotych, tworzywo twarde i sztywne, a kolor inny .Kiedy chcialam reklamowac mial sie ktos ze mna skontaktowac, a od 3 miesiecy cisza, zero kontaktu.Pieniadze wyrzucone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oszukana

zostałam oszukana, nie sprawdziłam firmy, nigdy nie polecam napisali mi , że nie odebrałam paczki od kuriera, a kuriera nie widziałam na oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WIELKI NEGATYW

Oszuści!!!! Broń boże nic nie kupować! Szkoda pieniędzy, czasu i cierpliwości. Po zakupie nie odpowiadaja na mejle, przesyłka idzie dłużej niż sugerują, a później się okazuje, że produkt niezgodny ze zdjeciami na stronie! Zwrotu nie chcą przyjąć, a pieniędzy oddać.  NIE POLECAM!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

już miałam zamówić jeden ciuch dla sprawdzenia ale dobrze że coś mnie tknęło żeby przeczytać opinię .Dziękuję bardzo za ostrzeżenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UWAGA NA VERY VOGA

UWAGA !!!!!!! Pragnę wszystkich ostrzec proszę dobrze zastanowić się, zanim złoży ktoś zamówienie w Veryvoga-pl. Za brak towaru, raczej zwrotu pieniędzy się nie dostanie, obiecują 14 dni, czas dawno minął, wpłaty brak, Zamówienie w kwocie 859,67zł. przepadło, brak normalnego kontaktu, odpowiedzi przychodzą automatycznie, bez sensu i zawsze o tej samej treści z których nic nie można wywnioskować. Czuję się oszukana, sprawę zgłaszam na POLICJE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie warto ryzykować ;)

W związku z ogromną ilością negatywnych komentarzy miałam spore obawy co zostanie mi dostarczone przez kuriera. Zamówiłam w ciemno (bez wcześniejszego przeczytania opinii odnoście firmy VERYVOGA)- szaro-czarną ...enkę z kołnierzykiem oraz koronkowymi rękawami, w talii ozdobione czarnym wyszczuplającym pasem po obu stronach i 4 guzikami pośrodku, w dniu 27.03.2019 ze standardową przesyłką (7-12 dni roboczych). Paczkę otrzymałam 09.04.2019 (13dni) ale to z winy kuriera, który przetrzymał ją, o czym zostałam poinformowana sms-em.
...enka spełniła moje oczekiwania, wygląda jak ze zdjęcia. Jednak ma swoje małe mankamenty- za luźno uszyte niektóre guziki, wiszące nitki, brak metki informującej o składzie i sposobie prania. Za taką cenę *132,90 zł (przecena 55% z 294,90 zł!! + kupon 5% zniżki za rejestrację na ich stronie) ubranie powinno być bez szwanku i dopracowane! Dodatkowym minusem jest brak przesłania linku do "śledzenia paczki", którą firma obiecuje przesłać w trakcie zamawiania, zamiast tego jest zwyczajny kolorowy napis, także trzeba uzbroić się w cierpliwość.... Mam spore wątpliwości jaki by był rzeczywisty kontakt z pracownikami VERYVOGA, jeśli chciałabym zrezygnować czy zasięgnąć informacji, pomimo bardzo profesjonalnych automatycznych e-maili jakie otrzymuje się pod po zamówieniu od nich produktu. Ostatnim minusem jest brak możliwości zamówienia "za pobraniem" co może wzbudzać obawy z czym mamy do czynienia. WAŻNE: TO CHIŃSKA FIRMA, a nie polska, strona jest bardzo dobrze przetłumaczona, co wraz z szatą graficzną obłędnie zachęca do szybkiego złożenia zamówienia.
Podsumowując, ...ENKA sama w sobie ŁADNA, SPEŁNIA OCZEKIWANIA, WYGODNA jednak NIE WARTA TAKIEJ CENY ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie warto ryzykować ;)

*...enkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niezadowolona

Też dałam sie nabrać, gdy chciałam zamówić to odpisywali szybko, a jak chcę zwrócić to nie ma odpowiedzi...Na szczęście jedna z ...enek jest zgodna z opisem, ale i tak straciłam 90 zł. Praktycznie już sie z tym pogodziłam i spróbuję dopasować drugą ...enkę u krawcowej-odesłać nie ma gdzie, a jeśli nawet to sie boję bo zostanę bez kasy i bez kiecki...OSZUŚCI!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naiwna

Masakra masakra omijać szerokim łukiem zamówilsm 2 ...enki, jedna koszmar chiński a druga jeszcze wiekszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagoda

Oszuści! Zapłaciłam, a ...enki nie wysłali, nie odpowiadają na maile. Na dodatek sprzedają chłam. ...enka za 110 zl + 36zl wysyłka, a na aliexpress ta sama kosztuje 30 zl z wysyłką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOŚĆ

oszuści zamówiłam ...enkę dostałam coś czego nie da się nosić firma nie ma adresu do dziś to jest 3 miesiące ni mam przelewu za zwrot ...enki niema się gdzie odwołać jedynie przez bank przez który szła płatność 

UWAGA ZŁODZIEJE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klientka

PRZESTRZEGAM PRZED TYMI OSZUSTAMI! To strata pieniędzy i nerwów. Chińszczyzna w 100%. To OSZUŚCI!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zawiedziona

Absolutnie nie polecam !!!!! Towar niezgodny ze zdjęciem. Nie wiem jak go mogę zwrócić towar, bo nigdzie nie ma formularzu zwrotu i adresu na który mogę to odesłać.  Zostałam z kiczowatą ...enką w której nawet obciach chodzić po domu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oszukana

Ja przed zakupem sprawdzałam opinie, ale były dla mnie nie widoczne chociż net sprawdzałam, chyba celowo. strata pół penscji., Dopiero wczoraj zablokowali stronę ,ale reklamy nadal są.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta

To oszuści i złodzieje!  Kupiłam sandaly za 150zl a wysłali mi dwa inne buty na zwrot czekam 8 miesięcy i raczej się nie doczekam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JOANNA

KUPIŁAM KILKA PRODUKTÓW WIĘC POŚWIĘCIŁAM WYSOKI KOSZT PRZESYŁKI. CZEKAŁA CHYBA 2 M-CE. WRAŻENIA: WSZYSTKO OKROPNIE ŚMIERDZIAŁO JAKĄŚ CHEMIĄ. BUTY MIMO ŻE PORÓWNAŁAM WYMIAR Z TABELĄ - ZA DUŻE. BLUZKA WYGLĄDAJĄCA NA PRZEWIEWNĄ Z CZEGOŚ CHOĆ W CZĘŚCI NATURALNEGO OKAZAŁA SIĘ W 100% PLASTYKIEM. TOREBKA TO RACZEJ TOREBUSIA W ROZMIARZE DLA CHIŃCZYKA. DRUGA BLUZKA OK. NIE POWIEM WSZYSTKO ODPOWIADA ZDJĘCIOM I ŁADNE CHOĆ KOLOR BLUZKI NA ZDJĘCIU SPOKOJNY FAKTYCZNIE ŻARÓWA. NIESTETY PO PRZECZYTANIU OPINII UZNAŁAM ŻE NIE MAM ZDROWIA NA WYKŁÓCANIE SIĘ O ZWROT TYM BARDZIEJ ŻE STRONA NIE ZAWIERA TAKICH INFORMACJI  ANI DANYCH O FIRMIE.OGÓLNIE PORAŻKA NIE POLECAM STRACIŁAM 450 ZETA :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oszustwo !!!

Kochane niestety muszę Was zasmucić ale jest to kolejna stronka oszustwa . W tamtym roku była taka sama stronka takie same ceny promocje tylko nazwa sklepu była modimoda potem Modi4Moda teraz jest taki. Sprawa była zgłaszana na policję ponieważ wcale taki sklep nie istnieje wysyłali dla zmyłki właśnie szmaty bo ubraniem tego nie można było nazwać paru osobom ale reszta została oszukana i brak towaru brak pieniążków . Niestety sama dałam się oszukać na 100 zł a tak czekałam na piękne ...enki na wakacje do tej pory nie dostałam hehe i oczywiście zero kontaktu . Teraz zmienili tylko nazwę już nie pierwszy raz ale wzór strony ten sam . Także ostrzegam . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lok

Dziewczyny !!!!! Niczego nie kupujcie !!! To banda złodziei i oszustów !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Dnia 24.07.2019 o 12:16, Gość lok napisał:

Dziewczyny !!!!! Niczego nie kupujcie !!! To banda złodziei i oszustów !!!!!

Dnia 30.03.2019 o 01:17, Gość UWAGA NA VERY VOGA napisał:

UWAGA !!!!!!! Pragnę wszystkich ostrzec proszę dobrze zastanowić się, zanim złoży ktoś zamówienie w Veryvoga-pl. Za brak towaru, raczej zwrotu pieniędzy się nie dostanie, obiecują 14 dni, czas dawno minął, wpłaty brak, Zamówienie w kwocie 859,67zł. przepadło, brak normalnego kontaktu, odpowiedzi przychodzą automatycznie, bez sensu i zawsze o tej samej treści z których nic nie można wywnioskować. Czuję się oszukana, sprawę zgłaszam na POLICJE

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oszukana

Odradzam zakupy w sklepie VeryVoga! Czuję się oszukana przez ten sklep.
W dniu 26.07.19r. o godz. 12:41 otrzymałam zamówioną ...enkę. Po rozpakowaniu jej okazało się, że ...enka jest uszkodzona na wysokości klatki piersiowej. Tiul był dziurawy.  O godz. 13:29 tego samego dnia wysłałam maila do VeryVoga z prośbą o wysłanie formularza zwrotu z powodu otrzymania uszkodzonego towaru, w załącznikach przesłałam im zdjęcia uszkodzeń. Do tej pory nie otrzymałam i nie mogę doprosić się formularza zwrotu, mimo licznych maili z mojej strony.  ...enka wraz z przesyłką kosztowała 212zł. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oszukana

Odradzam zakupy w sklepie VeryVoga! Czuję się oszukana przez ten sklep.
W dniu 26.07.19r. o godz. 12:41 otrzymałam zamówiony towar. Po rozpakowaniu jej okazało się, że ...enka jest uszkodzona na wysokości klatki piersiowej. Tiul był dziurawy.  O godz. 13:29 tego samego dnia wysłałam maila do VeryVoga z prośbą o wysłanie formularza zwrotu z powodu otrzymania uszkodzonego towaru, w załącznikach przesłałam im zdjęcia uszkodzeń. Do tej pory nie otrzymałam i nie mogę doprosić się formularza zwrotu, mimo licznych maili z mojej strony.  Towar wraz z przesyłką kosztował 212zł. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×