Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Proszę sąsiada, żeby nie truł mojego dziecka, ale ma to gdzieś.

Polecane posty

Gość gość

Typowo polskie :( moje dziecko choruje na astmę, więc potrzebuje świeżego powietrza. Niestety sąsiad pali węglem, trując synka. Nie może nawet wyjść na dwór, ponieważ dym jest wszędzie. Dlaczego wciąż są tak zacofani ludzie, dla których liczy się tylko, żeby mieli ciepło w 4 litery. Jest gaz, ale przecież nie będzie palić gazem, bo nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potrzebuję świeżego powietrza? To wypiradaj z govniakiem na wieś lub do lasu zdala od ludzi. Tam gdzie są domy i auta tam nie ma czystego powietrza! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro masz niedorobione dziecko to twój problem. Załóż w domu klimatyzację z filtrami i po sprawie - ale nie, nie zrobisz tego bo to kosztuje. A niby dlaczego sąsiad ma zmieniać piec i praktycznie całą kotłownię? W Polsce palenie węglem jest całkowicie legalne więc cmoknij sąsiada w od\byt głupia szmato:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzisz, autorko, nie spotkasz się tu za zrozumieniem. Jedno bydlę truje powietrze, a inne bydlaki go bronią - bo co mnie obchodzi, ważne, że mi jest dobrze. Ale taka jest rzzeczywistośc i nic z tym nie zrobisz, dopóki to jest legalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żryj gó\wno ty parszywa szmato! Ty od bydlaków! Krowie placki łykaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to wypierdalaj z tym pomiotem do lasow amazonii, dlaczego inni maja spie przystosowywac do twojego bachora????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odbyt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żryj gó\wno ty parszywa szmato! Ty od bydlaków! Krowie placki łykaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I naprawdę nikt nie reaguje na te wyzwiska? Kto zarządza tą kafeterią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat wegiel jest paliwem. Jesli pali czyms niedozwolonym, to zadzwon na straz miejska. Jesli wszystko bedzie w porzadku, to nie jego problem, ze twoj dzieciak ma astme. W miescie nie ma swiezego powietrza, jak ktos slusznie zauwazyl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×