Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jaaaaa______

Córka śpi z ojcem na jednym łóżku

Polecane posty

Gość Jaaaaa______

Witam. Jestem po rozwodzie i 4 letnia córka chodzi do swojego ojca co 2 weekend. Były mąż wynajmuje kawalerkę i ma tylko jedno łóżko. Kiedy zabiera dziecko śpią na jednym łóżku razem i ostatnio córka wspomniała że nie lubi z nim spać ale nie umiała wyjasnic dlaczego. Czy mogę wymagać żeby zapewnił dziecku osobne łóżko lub nie wydawać dziecka na noc a jedynie w ciagu dnia. Prosze o odpowiedź jak to wygląda pod kątem prawnym. Z góry dziękuję za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pod kĄtem ;) prawnym wygląda to cho/jowo: - nieźle wyportkowałś tego biedaka że ma tylko jedno łóżko. Kobieta może być głupia. Ale nie powinna być podła i zła!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wydaje mi sie ze skoro jej sie to nie podoba to powinien dla niej zostawic na tą noc łożko a sam spać sobie gdzie indziej chocby na podlodze na jakims materacu nic mu nie bedzie a dziecko chyba potrzebuje czuc sie tam komfortowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko nie wiem czy dobrze to zrozumialam Twoje obawy, ale jesli coś podejrzewasz, czujesz obawy to zabierz córkę do psychologa. Myślę, ze będzie miał odpowiednie podejscie do dziecka i takiej rozmowy z nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja córka, 5,5 roku śpi u mnie co tydzien. Oczywiście ma swoje łóżko, ale ona woli spać ze mną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzz znicierpliwiony
Prawo tego nie zabrania . Jeśli córka czuje się źle i tak Ci mówi nie określając przyczyny to powinnaś to wyjaśnić , oczywiście nie podpowiadając jej odpowiedzi. Jeżeli ojciec płaci alimenty to kup dziecku materac , pościel , łóżko , aby mogło spać wygodnie i osobno . No i oczywiście zapłać za wizytę dziecka u ojca. Jeżeli zapadł wyrok sądowy co do kontaktów ojca z dzieckiem i dziecka z ojcem , to samowolnie tych kontaktów zmieniać nie możesz pod rygorem kary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A z kim córka śpi jak jest z mamusią? A mamusia z kim śpi? To bardzo ważne pytania. Panie zzz - znowu przedawkowałeś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tiaa, ojciec bierze dziecko do kiepskich być może warunków do spania a ten powalony zniecierpek każe kupić matce materac lub łóżko z pościelą. Jak jedziesz w odwiedziny to też kupujesz wyposażenie ?!!!!! Ty wiesz gościu, że alimenty to jest częściowe zabezpieczenie potrzeb dziecka ? A u ojca jest tylko 8 dni w miesiącu a m-c ma ile dni średnio zzz?! Jeszcze po złości facet go wywali ,jeśli z nim tego wcześniej nie uzgodni, jak co. Jakie ty masz chłopie pojęcie o dzieciach? Za co niby ma ojcu zapłacić? Za to, ze widuje się z własnym dzieckiem? Gadasz jak prostytutka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, nie możesz samowolnie zmieniać warunków sądowych ustaleń. Chyba, ze takich nie ma, to wtedy rozmawiaj o tym z nim.Natomiast nie wiem co mowi prawo o warunkach np.sanitarno-bytowych dziecka gdy jest u drugiego rodzica. Nie podpowiem w tej materii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Gadasz jak prostytutka." Nie. zzz ne mgada jak prostytutka. On gada ja potłuczony (biedny). Jak prostytutka gada autorka wątka. I 99% kobiet (nie bez kozery mówi się że kobieta TO NAJSTARSZY ZAWÓD ŚWIATA.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W którym slowie/wyrażeniu autorka pisze jak prostytutka? konkretnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tu "pod kątem".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdy pyta o prawo to jest prostytutką ?....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś 18:43 Ty tez gadasz jak potłuczony :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzz zniecierpliwiony
No cóż , jedni moją wypowiedź zrozumieli inni nie . Nie wiem dlaczego , bo tego nie wyjaśnili. Znów powtórzyło się klepanie dla samego klepania i agresja. I próba obrony czegoś czego bronić nie można.Póki co nie ma odpowiedzi autorki tematu , może zaczekać warto na jej odpowiedź?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piert/olisz zzzz jak potłuczony. Czego tu nie rozumieć? Sam się wstrzymaj z postami albo nie pisz, bo prawa nie znasz. KLepiesz od lat dla samego klepania i bycia na rozwodnikach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze ojciec chrapie, sciaga z niej koldre lub przygniata ja reka i dlatego nie lubi. Na zachodzie wymaga sie, aby dziecko nie spalo z ojcem, inaczej weszy sie molestowanie. Taka smutna prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem samotnym ojcem mam pięcioletnią córeczkę Ma w sypialni swoje łóżko zawsze chce spać u mnie w łożku W swoim spała może kilka razy. Nie mam serca jej tego odmawiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Więc mamuśka i panie z RODu sprawią że zostaniesz pedofilem i stare pedały będą cie rochać w szyję... ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że nawet jak akt oskarżenia trafi do prokuratury, to tak tam to przemaglują, że ostatecznie prawda wyjdzie na jaw. Coraz więcej takich przypadków, że właśnie w związku z takimi "podejrzeniami" mamuś, ostatecznie tatusiowie dostają PEŁNĄ władzę rodzicielską. Przemyśl to sobie dobrze. Prokuratorzy nie są głupi, jak to się niektórym mamuśkom wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21'46 a to niby do czego ten post?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak matka spi z synem to jest ok ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×