Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bardzo Typowy Facet

Czy ten stanik będzie pasował? Facet prosi o radę

Polecane posty

Gość Bardzo Typowy Facet

Cześć dziewczyny. Chcę kupić żonie stanik który stylem pasuje do reszty tylko nie wiem, czy nie będzie w złym rozmiarze Żona ma stanik (jak tajnie wyśledziłem :) ) z metką z oznaczeniem EU: 75D A chcę kupić to: https://allegro.pl/stanik-biustonosz-paski-koronka-top-gorset-m861-i7383630998.html (to nie jest reklama) Tam są podane jakieś wymiary i że się dopasowuje i może z tego coś wywnioskujecie. Z góry dziękuję za wszelkie porady. Bardzo Typowy Facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Nie radzę biustonosza kupować.Trzeba mierzyć i już:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bardzo Typowy Facet
Jak mam mierzyć? Wyciąć żonie w nocy klatkę piersiową i zanieść do sklepu? :) Może to jest naprawdę takie coś, co się rozciąga i pasuje chociaż na typowe rozmiary S/M ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Osobiście trzeba mierzyć biustonosz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bardzo Typowy Facet
Bardzo mocno Was proszę babki. Zerknijcie na temat bo inaczej moja ukochana nie dostanie prezentu od Mikołaja a ja będę mieć p********e :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezu, kobietki, nikt mi nie pomoże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NIGDY nie kupuje się staników bez przymierzenia. I żadna kobieta nie będzie nosić staników w jednym tylko rozmiarze, bo on zależy od marki i modelu. 3-4 różne rozmiary w szufladzie, wszystkie pasujące, to norma. Jeśli twoja żona ma staniki w jednym rozmiarze, i jeśli na dodatek ma spory biust, to kup jej w prezencie bon do dobrego sklepu z brafittingiem (lista tutaj: https://stanikomania.pl/spis-dobrych-sklepow/), to będzie 1000 razy lepsze rozwiązanie. I nie, stanik się nie może "dopasowywać" - "dopasowywanie" oznacza badziewne, rozciągliwe materiały, brak podtrzymania = brak wygody i obwisanie piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez noszę 75D w innej firmie mam 75E a w jeszcze innej 80D. Dobrze piszą że może być różnie z rozmiarem. Najlepiej gdybyś miał biustonosz że sobą. Skoro to żona to chyba nie ma problemu z zabraniem jednego z szuflady pewnie nawet nie zauważy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kup w sklepie a nie zamawiaj przez internet. Ekspedientka doradzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś A co mu da zabranie stanika? Chyba, że będzie chciał kupić identyczny z tej samej marki i modelu... Przecież różne firmy i modele różnią się rozstawem fiszbin, szerokością mostka, wszyciem ramiączek, krojem misek itp. itd. Nie da się kupić gruszki biorąc za wzór jabłko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Jak przyjdzie z żoną i będzie to dobra ekspedientka, po szkoleniu z brafittingu i w sklepie z sensowną ofertą, to doradzi. W zwykłym bieliźniaku czy szajsowatej sieciówce typu Triumph czy intimissimi nie ma co na to liczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nie ma czegoś takiego jak stanik "one size", jakikolwiek. To, co jest w linku to jakiś top czy coś, jeśli "pasować" oznacza zakryć biust to owszem. Ale na litość niebios nie nazywaj tego stanikiem, bo to stanikiem nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę nie nazywać stanikiem i może tak będzie bardziej zrozumiałe. Dzięki za kliknięcie w link bo myślę, że bez tego opinie są nieadekwatne. Chodzi o odpowiedź na pytanie, czy to coś, nie nazywając tego, pomieśc****ersi 75D bez dyskonfortu. Jest masa staników sportowych, body, topów etc. One Size i one podobno są OK. Czy to coś co jest w linku będzie OK dla kobiety o 75D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, przy takim malutkim biuście jak 75D nie będzie żadnego problemu, to mniejszy biust niż ma ta modelka na zdjęciu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×