Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość eloska

Pałac Kobylin na wesele???

Polecane posty

Gość eloska

Organizował ktoś wesele w Pałacu Kobylin??? Będę wdzięczna za opinie i uwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaneczkaKKK
Nie organizowałam tam wesela, bo jeszcze mam czas, ale byłam tam na weselu siostry ciotecznej i było super. :) mam nadzieję, że pomogłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mill

Zdecydowanie polecam. Wesele organiozwane w tym roku, trochę na wariackich papierach z naszej strony ale wszystko udało się bez problemu. Jak masz jakieś pytania to pytaj śmiało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Okranka

Ja polecam. Super sprawa. 🙂 Okolica wygląda pięknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszyszłp.młoda

Piękne miejsce. Rozważamy je jako lokal na nasze wesele pod koniec 2019 roku, więc też chętnie się dowiem więcej. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Frinki

Ja jestem po organizacji rodzinnego przyjęcia w tym lokalu i zdecydowanie polecam. Śuper lokalizacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karlinka

Wesela nie, ale miałem tam organizowane przyjęcie dla rodziny. Mile wspominam to miejsce, ładne odrestaurowane. Bardzo czysto i przyjemnie jest wewnątrz. Obsługa i jedzenie wyśmienite. Moim zdaniem miejsce godne uwagi, bo bardzo fajnie sie prezentuje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina

Jak najbardziej, dla mnie lokalizacja jest świetna, całość wygląda rewelacyjnie i wydaje mi się, ze to bardzo dobre miejsce na tego typu wydarzenia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veronikka

Organizowałam wesele w zeszłym roku, wszystko było ok, bardzo fajnie. Zarówno ja z mężem, jak i goście, byliśmy zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narzeczeni77

My z narzeczonym organizujemy tu wesele, co prawda dopiero w czerwcu wszystko się odbędzie ale jak na razie jest super, bezproblemowo się współpracuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narzeczeni77

polecam! Było cudownie, świetne wesele, nawet nie sądziłam, że może się az tak dobrze udać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezdecydowana

fajnie widzieć, że są pozytywne opinie. sama niedawno byłam tam oglądać salę i ogólnie zrobić rozeznanie, bo planuję wesele na 1 połowę 2020 roku i powiem tak, że jak na razie to jedna z potencjalnych sal. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cecili

A dlaczego nie? 😉 Byłam tam raz, co prawda nie na weselu ale z innej okazji i powiem, że byłam oczarowana. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja byłam już kilka razy w Pałacu Kobylin i za każdym razem wyszłam zadowolona. Moim zdaniem świetne miejsce i to nie tylko na wesela. Ci ludzie wiedzą jak zorganizować imprezę, a do tego maja znakomitą kuchnię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłam tam na weselu i jestem pod wrażeniem. Świetnie się bawiłam. Super jedzenie, świetna obsługa i piękny , klimatyczny pałac. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pałac w Kobylinie jest piękny. Wspaniale się tam bawiłam na weselu. Mają świetna obsługę i dobrą kuchnie. Jest bardzo klimatycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie tez się podobało w Kobylinie. Imprezę zrobili fantastyczną. Pałac ładnie urządzony i świetnie udekorowany na wesele mojej kuzynki. Obsługa ok jedzenie pyszne. Serwowali tez wspaniałe ciasta. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłam tam na weselu i jest naprawdę spoko. Perfekcyjne przygotowana impreza z bardzo dobrą kuchnia i odpowiednią obsługą. Sam pałac świetnie przygotowany  i urządzony. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłam w Kobylinie na wesele. Bardzo ładny pałac. Obsługa profesjonalna. Jedzonko dobre i ładnie podane. Wszystko świeże i apetyczne. Super muzyka. No i sam lokal ładny i z klimatem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłam w Kobylinie na weselu i spokojnie mogę polecić. Maja wyśmienitą kuchnie. Ostatnio zamówiłam dla rodziny u nich obiad na wynos te zbył pyszny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo podoba mi się ten pałac. Jest ładnie położony, okolica cicha i spokojna, mnóstwo zieleni.  Bawiłam tam na kilku imprezach. Zawsze miła i sympatycznie. Bardzo dobra obsługa i bardzo dobre jedzenie. Jak najbardziej nadaje się na wesele. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pałac Kobylin jest bardzo ładny. Byłam tam na kilku imprezach. Zawsze perfekcyjnie przygotowana impreza. Ładne wnętrza. Świetna obsługa. Jedzenie bardzo dobrej jakości. Miejsce godne polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo podoba mi się pałac Kobylin. Bawiłam tam na weselu kuzynki. Świetnie urządzona impreza. Wszystko idealnie dopracowane. Ładna i przestronna sala bankietowa. Zadbany ogród.  Można tam wyprawić piękne wesele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W pałacu Kobylin spokojnie można urządzać wesele. Sama miałam tam wesele i mój brat również organizował imprezę w tym pałacu z okazji zaślubin. Obsługa perfekcyjnie potrafi przygotować salę bankietową, z gustem i elegancją. Serwują pyszne potrawy (mają duży wybór urozmaiconych dań w menu weselnym) Bardzo dobry kontakt z menadżerem który zadba o wszystko, służy rada i ma ciekawe pomysły. Po prostu idealne miejsce na wesele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sami organizowaliśmy wesele w pałacu Kobylin. To dobry wybór. Pałac ładnie urządzony zadbany i dobrze wyposażony. Ładnie przygotowana sala bankietowa, przestronna i z dużą ilością miejsca do tańczenia. Zadbany ogród, cicha i spokojna okolica. A impreza perfekcyjna. Obsługa na wysokim poziomie, jedzonko smaczne, urozmaicone, świeże i dobrej jakości. Spokojnie można tam imprezy organizować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio miałam przyjemność bawić się na wesele w tym pałacu. Bardzo ładnie przygotowana impreza. Pięknie urządzony pałac. Świetna obsługa. Eleganckie wnętrza i elegancko zastawione stoły. Jedzenie smaczne i urozmaicone. Dobra muzyka i sprawna obsługa. Jednym słowem wesele jak należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pałac Kobylin jest idealny na takie imprezy. Byłam tam na kilku przyjęciach i zawsze wszystko jest w jak najlepszym porządku. Świetna obsługa. Bardzo dobra kuchnia i eleganckie wnętrza. Bardzo mi się tam podoba. Zawsze dobrze się tam bawiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bawiliśmy ostatnio w Pałacu Kobylin na wesele. Jesteśmy z żoną pod wrażeniem. Perfekcyjnie przygotowana impreza. Elegancki pałac z ładnymi wnętrzami i ładną i przestronną sala weselną. Smaczne jedzenie, sprawna obsługa. Dobrze dobrana muzyka. Po prostu super zabawa. Spokojne możemy polecić ten lokal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×