Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Rehabilitacja po udarze

Polecane posty

Gość gość

Dzień dobry, pytanie bardzo poważne. Czy wiecie coś w temacie rehabilitacji po udarze mózgu? Co robić? Co pomaga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzena

Nie jestem ekspertem, ale wydaje mi sie że wszystko zależy od rodzaju udaru i jego rozległości. Trzeba by było wiedzieć więcej na temat przypadku, bo każdy jest bardzo indywidualny. Na pewno najważniejsza jest jak najszybsza rehabilitacja. Podobno są też specjalne suplementy, które wspomagają regenerację komórek (co jest kluczowe), ale na tym moja wiedza się kończy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidka

Odnosnie do suplementów słyszał ktoś może o neuroaid albo ma jakieś doświadczenie ze stosowaniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hania

o, wydaje mi się, że coś kojarzę. Chyba mój dziadek stosował te suplementy. Zorientuję się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hania

tak jak myślałam to był ten środek. Dziadek zaczął kurację praktycznie od razu po incydencie. Przeszedł też oczywiście intentensywną rehabilitację a efekty były bardzo szybkie. Podobno jego lekarz mu polecił Neuroaid.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zozo

hania ile wam płacą za takie wpisy prosze odpisać bo jestem ciekawy ile zarabia się na takiej chamskiej reklamie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jurek

Środek działa i pomaga, terapia trwa ok. 3 miesięcy, należy ją zacząć jak najszybciej, ale wg producenta i z doświadczenia wiem, że potrafi zdziałać cuda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzysiek

a Ty jakie zauwazyles efekty? mam w otoczeniu jedna osobe tuz po udarze i chcialbym jej jakos pomoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamil

hmm przede wszystkim duża poprawa szybkości myślenia, wypowiadania, kojarzenia faktów. Niech o efektach świadczy fakt, że dziadek po leczeniu znowu grywa ze mną w szachy i wygrywa zdecydowanie częściej niż ja 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pretor

Ja polecam poczytać o czymś takim jak NurAidII. Bardzo dobry preparat. Przynosi efekty po ok.3 miesiącach. Terapia przeszłą w mojej rodzinie bez żadnych powikłań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korceto

Zgadzam się, neuraid to preparat, który powinien być bardziej znany w gronie farmaceutycznym, powinni go bardziej reklamować, bo naprawdę pomaga w udarach u mnie w rodzinie bliższej i dalszej już 2 razy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vatas

dużo słyszałem o tym neuroaidzie, sam postanowiłem kupić dla osoby z rodziny, naprawdę działa bez zarzutów :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariolo

Przede wszystkim nadzór dobrego lekarza i rehabilitacja. Do tego polecam dołączyć suplementacje wyżej wspominanym neuroaidem. Z doświadczenia z chorymi wiem, że pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Po udarze

Co za bzdury. Jestem po udarze i nie widziałam zeby w szpitalu kogoś leczono suplementami 🤣🤣🤣 Podstawa to wczesna rehabilitacja, przysluguje jak psu buda. Jak nie ma w szpitalu do którego się trafilo to trzeba szukac na wlasna rękę w innych. Neurolog przy wpisie daje skierowanie. Zaden fizjoterapeuta w domu tylko pelna rehabilitacja na oddziale, codzienne zabiegi, cwiczenia ruchowe z rehabilitantem, praca z logopeda i w zaleznosci od wyposażenia oddziału różne cwiczenia umysłowe, czesto przy użyciu nowoczesnego sprzetu i oprogramowania komputerowego. Do tego stala opieka lekarska i psychologiczna. Tak wyglada rehabilitacja a nie jakies suplementy. Aby naprawic mozg po udarze, aby zdrowa część przejela jak najwiecej funkcji tej, ktora zostala zniszczona, potrzeba dlugiej pracy pod okiem wykwalifikowanych specjalistow i nie ma na to cudownej tabletki !!! 🙂🙂🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nawalacz

Cóż według mnie każdy z udarem powinien jednak zobaczyć co to jest neuroaid, bo wiadomo że rehabilitacja jest również potrzebna ale suplementacja jednak pomaga utrzymać prawidłową odnowę komórek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo trudny temat. Na Twoim miejscu poradziłabym się specjalisty. Jeśli chodzi o rehabilitację to zdecydowanie mogę polecić Ci klinikę www.naszaklinika.com.pl. Posiadają najlepszych specjalistów i wiele pozytywnych opinii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ernest

Witam wszsytkich, chciałem od razu ostrzec przed osobami które zachwalają produkt Nuraid, ( nuraidem, NurAid) ponieważ jest to tylko i wyłacznie naciąganie osób które i tak już są w złej sytuacji. Po udarze najważniejsza jest rehabilitacja i wsparcie rodziny. 

Ten suplement kosztuje ponad 2000 zł  i nie ma żadnych badań że pomaga, wszystkie komenatrze są pisane by was naciągnać na ten suplement, sprawdźcie sobie daty kiedy były pisane, porónajcie z innymi stronami, forami, wyciągają tematy założone w 2014 roku i odpisują że pomagają byle nakierować na zakup. lepiej zainwestujcie te pieniądze w sprzęt rehabilitacyjny, książki do edukacji jak masować, na rehabilitanta itp. ale nie na suplement diety .

Pozdrawiam i życze byście nie dali złapać się w tą perfidną reklamę tego produktu. 

Sprawdźcie sobie komentarze jakie techniki stosują by was namówić, że z tym nie ma szans, że trzeba kupić szybko, byle byście przestali myśleć a zamawiać na już, na teraz bo to ostatnia szansa by pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Truskafka
Dnia 7.12.2018 o 19:06, Gość Lidka napisał:

Odnosnie do suplementów słyszał ktoś może o neuroaid albo ma jakieś doświadczenie ze stosowaniem?

Mój dziadek po udarze stosował tego preparatu. Widac było efekty, szybko doszedł do zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość genowefa
Dnia 5.04.2019 o 12:22, Gość Vatas napisał:

dużo słyszałem o tym neuroaidzie, sam postanowiłem kupić dla osoby z rodziny, naprawdę działa bez zarzutów 🙂

hej, a jak długo trwa kuracja tym neuraidem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merc
Dnia 27.07.2019 o 20:19, Gość genowefa napisał:

hej, a jak długo trwa kuracja tym neuraidem?

na pewno zalezy od osoby, u mojej mamy efekty było widac po 4msc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bot

Przecież tl jskieś trolle piszą o pozytywach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jurek

Najlepszych rehabilitantów posiadają kliniki Enel-Sportu na codzień pracujące ze sportowcami. Są to naprawdę bardzo doświadczeni fachowcy, znający się an tym co robią i posiadający odpowiednie podejście do każdej osoby. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×