Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Uwaga na firmę MMDesign

Polecane posty

Gość gość

MM-Design z Bęczarki koło Myślenic Pierwsza rozmowa absolutnie pozytywna-ależ wszystko zrobią,biorą tylko jedno zlecenie i wykonują do końca,właśnie mają okienko i 2 komplety mebli będą gotowe do mojego urlopu czyli w cztery tygodnie.I to by było na tyle dobrych wiadomości. Już wizualizacja była bardzo prymitywna. Meble pokojowe wyglądały jak łazienkowe,Mały pokój potraktowałam jako obraz tego co zamówiłam ale wizualizacją ciężko to nazwać. I się zaczęło!!!Umowa 22.08.18 Do dzisiaj meble nie są skończone. Byli u mnie w tym okresie przynajmniej 80-100 godzin. Ludzie nie mają pojęcia o budowie mebli .Jeden z nich składał krótki czas meble w sklepie i uważa ze wszystkie rozumy już zjadł. Po prostu katastrofa!!!!.Zasadniczo na dzisiaj 3.12.18 meble JUŻ stoją i wiszą. Na ścianie mam 4 niepotrzebne dziury, w meblach masę dziur. Jedne poklejone inne nie. Do dzisiaj brakuje prawidłowej wielkości frontu do szuflady (ten co jest jest za mały i mam dziury miedzy szufladami). Poza tym meble są krzywo poskładane ,partacko oklejone,szuflady w biurku nie są w jednej lini itp. itd. Powtarzam-katastrofa!!!!. Najlepsze jeszcze nadchodzi: Na dzisiaj (3.12.18)jestem im winna 1/4 umówionej ceny. Rano znalazłam w skrzynce pocztowej nie rachunek(o który się domagałam) tylko PRZEDSĄDOWNE WEZWANIE DO ZAPŁĄTY Z DATĄ 30.12.18 Nie opisuje już co się działo w czasie tych 80-100 godzin w których próbowali partactwo poprawiać i partaczyli dalej bo szkoda po prostu słów i moich nerwów. Oszczegam Państwa przed tą firmą !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak samo jak Perfect Construction

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia

Bardzo proszę o kontakt na adres kasiaaanosal@gmail.com - oszukani szykują wniosek zbiorowy do sądu poniewaz brali zaliczki i nie widzimy ani mebli ani pieniedzy!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×