Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Stylizacja rzęs

Polecane posty

Gość gość

Hej, od dawna chodze do salonu na przedłużanie rzęs i mocno zainteresowałam się tematem. Chciałabym sama zacząć się tym zajmować bardziej profesjonalnie. Od czego powinnam zacząć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest dużo firm na rynku, musisz sobie przejrzeć ich strony i produkty i wybrać coś dla siebie. Tylko moim zdaniem najlepiej jest jednak pójść na kurs bo nieumiejętną stylizacją rzęs można komuś zrobić krzywdę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdecydowanie kurs w profesjonalnej firmie...jakby nie patrzeć jest to praca w okolicy oka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak w sumie macie rację, poza to zawsze dodatkowy fach w ręce :D A czy możecie mi polecić jakiś kurs w okolicach Warszawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robiłam kurs w Posh lashes najpierw podstawowy z metody 1:1 a później szkolenie z 2D/5D. Jestem bardzo zadowolona (klientki też), dużo się nauczyłam więc śmiało bym to poleciła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widziałam zdjęcia tych rzęs w sieci i muszę przyznać, że wyglądają bardzo naturalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widziałam zdjęcia tych rzęs w sieci i muszę przyznać, że wyglądają bardzo naturalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to chyba jakąs nowa firma na rynku ? regularnie chodzę na rzęsy i jakoś nie słyszałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też jestem po kursie w Posh Lashes i zdecydowanie mogę polecić, szczególnie te szkolenia podstawowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koniecznie zrób kurs, bo te domowe rzęsiary dzięki bogu tracą popularność, nie rozumiem jak można bez kursu robić tak delikatne zabiegi !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kałamarnica1212
absolutnie jeśli chcesz się zajmować tym profesjonalnie to tylko KONIECZNIE wybierz się na szkolenie. Naprawdę nie ma co na własną rękę i bez wiedzy...nie chodzi tu tylko o aplikowanie rzęs ale też np o dobór ilości i kształtu który najlepiej będzie pasował do danej osoby itp..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja teraz sprawdzam certyfikaty w salonach, bo ostatnio po takich domowych specjalistkach to rzęs przez rok nie mogłam do dobrej kondycji przywrócić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

To prawda trzeba bardzo uważać, sprawdzać certyfikaty i najlepiej jeszcze składy produktów bo źle wykonanie można przypłacić chorobami oczu. I właśnie ważne jest raz żeby osoba wykonujaca była przeszkolona ale tez żeby klej i same rzęsy były dobrej jakości by nic nie podrazniały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Posh Lashes może nie jest jeszcze tak bardzo popularna ale się spotkałam z wieloma pozytywnymi opiniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krysia

Nie słyszałam o tej firmie, ale zainteresowałyście mnie, zobaczę, spróbuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wyświek

@Krysia polecam, bo naprawdę świetnie wykonują rzęsy. Są trwałe i efekt wyrazisty ale delikatny 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

dziewczyny sama zastanawiam się nad przedłużaniem rzęs, ale boję się, że będą wyglądać sztucznie...co byście mi doradziły przed pierwszym zabiegiem? jaka długość? na co zwrócić uwagę? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzia

chyba w pierwszej kolejności poszłabym do dobrego gabinetu i sprawdziła, czy nie jesteś uczulona na klej, a przy okazji zobaczysz, jak z higieną w salonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ada

w profesjonalnym salonie odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania. ale na pierwszy raz radzę nie zakładać sobie rzęs dużo dłuższych od Twoich naturalnych  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ideal Lashes

Proponowałabym zainwestować w szkolenie, sama możesz wyrządzić klientce krzywdę. Zapraszam do współpracy - chętnie podzielę się wiedzą i pomogę wkroczyć do świata rzęs:) moja strona to www.ideallashes.pl

 https://www.facebook.com/ideal.lashes.magda.jozwik/

szkolę na terenie całej Polski :)
Chętnie odpowiem na wszystkie nurtujące Was pytania <3 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×