Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Depilacja laserowa w Gdańsku

Polecane posty

Gość gość

Dziewczyny chciałabym zapisać się na zabieg depilacji laserowej. Interesują mnie tutaj kliniki depilacji w Gdańsku. Gdzie polecicie się zapisać? I no właśnie jaki laser wybrać? Bo zastanawiałam się nad light sheer albo nad vectusem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z zarostem kobietom do twarzy xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość britt

Hejka. Polecam zapisanie się na vectusa.Ceny depilacji laserowej są obecnie zróżnicowane ale za depilację laserem vectus zapłacisz mniej wiecej tyle samo co za depilacje laserem light sheer a będzie o wiele lepszy efekt. Vectus jest w clinica cosmetologica ( salon w Gdańsku mają na Skłodowskiej). Będize to o wiele bardziej oszczedne bo vectus dla dobrego efektu wymaga o wiele mniej zabiegów niż light sheer.Jaką okolice chcesz depilować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Dzięki za informacje, poczytam sobie. Interesuje mnie depilacja bikini. Ogólnie to boje się,  że będzie to trochę bolesne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość britt

Nie powinno, o ile oczywiście wybierzesz sie na wspomniany vectus. Urządzenie posiada specjalną głowice, która bada skórę oraz jest w stanie dopasować do niej odpowiednią dawke lasera tak więc zabieg trwa o wiele krocej i dzieki temu o wiele mniej boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renatte

Dziewczyny a orientujecie się, czy na ten vectus można zapisać się gdzieś w Gdyni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość britt

Z tego co wiem, to Clinica cosmetologica ma swoja filię również i w Gdyni i w Sopocie. W Gdyni na Powstania Styczniowego jak patrzę na ich stronie.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lipomala

Britt dokładnie, ja byłam w Sopocie na depilacji i noo uważam że ten vectus to genialny jest, po 3 miesiącach od od ostatniej serii brak włosków, a słyszałam że nawet po roku są jeszcze niewidoczne. SUper :classic_cool::classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×