Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

micha1212

Wymiana partnerów kto ma doświadczenia ???

Polecane posty

Gość Pani K.

Ja miałam dwóch na raz. Raz jeden mnie brał raz drugi. Wrażenia mam do końca życia. Chociaż pewnie się znowu na to zgodzę jeśli będzie okazja. Jak na razie nie mam z kim 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z 15 razy się wymieniałem z mężami partnerek, tylko oni o tym nie wiedzieli 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tyci

Mamy pierwszy raz za sobą.

Spotkaliśmy się z drugą parą i to było to - oni mieli już doświadczenie mu nie. Nasza noc okazała się cudowna robiliśmy we czwórkę wszystko - okazało się, że przyjemność była dużo większa niż się spodziewaliśmy i nie mieliśmy żadnych problemów z tym aby być tak blisko. Sprawiło nam olbrzymią przyjemność obserwowanie jak kochamy się z nowymi przyjaciółmi jak również bzykanie się z nimi. Po wszystkim byliśmy i dotąd jesteśmy w szoku jak było nam cudownie i czujemy, że spełniliśmy nasze marzenie i chcemy jeszcze się spotkać, jednocześnie jesteśmy przekonani, że to doświadczenie przyniosło nam dużo dobrego.

I mamy uwagi:

- musi sobie ufać w pełni i na pewno nie być w chwili kryzysu małżeńskiego;

- być pewnym oboje, że chcecie - nie ulegać presji partnera dla dobra związku;

- ustawić blokadę uczuć - kocham tylko jednego/jedyną - oni są fajni do zabawy, ale nic poza tym;

- mieć duży staż partnerski ze sobą, aby mieć do siebie zaufanie w bardzo trudnym momencie oddania partnera/partnerki innym.

- starannie dobierajcie partnerów na pierwszy raz i to chyba lepiej kogoś z doświadczeniem;

- nie obawiajcie się wstydu i zażenowania - z fajnymi ludźmi to nie występuje;

- nie spieszcie się;

- myślcie pozytywami a nie obawami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jola

Mamy ze stałą parą ale wcześniej mieliśmy we trzy pary i kochanek. Polegało to na tym że kochanek z naprawdę dużym ...em gdzie nigdy żadna z nas nie wiedziała którą zerżnie. Leżałyśmy wszystkie rozebrane na brzuchu w poprzek 2 łóżka i nasi faceci decydowali którą będzie ostro rżnął jako pierwszy kochanek z dużym ...em. Gdy wszedł w którąś to tak głośno jeczała ze nam przechodzily dreszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BIU

Parę lat temu jakchodzilem do szkoly moja dziewczyna pojechala do swojej serdecznej lolezanki na wykopki ja dojechalem w piątek i trochę się wstawilismy zabardzo nie bylo gdzie spać i jej kolezanka powiedziała że bende spał między nimi miałem opory ale w końcu się zgodziłem.W nocy poczułem jak goły tyłek oparł się na moim ...ie nie wiele myśląc wsadzilem ...a w cipsko i wyruchalem spuszczajac sie w cipie.Nad ranem ... mi stał jak pal trzymalem rękę pod pierzynką podciagnolem koszulę nocną i wsadzilem ...a w cipsko wysłuchałem poraz drugi spuszczajac sie znowu w cipie.Obchodziliśmy się około godziny 8rano poszedłem pod studnię się umyć i wtedy zrozumiałem jak obie stanęły w drzwiach domu jedna była w krutkiej koszulce a druga miała długą więc wyruchalem je dwie jedna po drugiej potem bawilismy się tak już prawie cały czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×