Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KasiaPi

Materac ze sprężyną kieszeniową, warto?

Polecane posty

Gość KasiaPi

Witam Was drogie Forumowiczki. Jestem na etapie poszukiwania materaca na łóżko małżeńskie i trafiłam na ciekawy artykuł o materacach sprężynowych, gdzie sprężyny są w kieszeniach. Nigdy wcześniej o tym nie słyszałam, sama miałam zawsze piankowe materace ale widziałam, że jest sporo pozytywnych opinii na ten temat, zwłaszcza jeśli chodzi o wyczuwalność, podobno są ciche i w ogóle ich nie czuć. Myślę konkretnie o materacu Hilding Makarena albo Bedding Energika- z tym że ten drugi ma więcej tych  kieszonek ze sprężynami i efekt jest podobno jeszcze lepszy. Słyszał ktoś o tym? Albo jakichś innych materacach tego typu. Interesują mnie duże materace do 4 tys zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alvina

Mam osobiście model Energika Bedding i według mnie jest warty zainwestowania. Nie jest najtańszy ale to, co ma we wkładzie zdecydowanie działa na plus w porównaniu do innych materacy. Sprężynek jest sporo, uginają się punktowo co jest dużym plusem, są ciche i rzeczywiście ich nie czuć. Pokrowiec też jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bailya
Dnia 8.01.2019 o 12:45, Gość Alvina napisał:

Mam osobiście model Energika Bedding i według mnie jest warty zainwestowania. Nie jest najtańszy ale to, co ma we wkładzie zdecydowanie działa na plus w porównaniu do innych materacy. Sprężynek jest sporo, uginają się punktowo co jest dużym plusem, są ciche i rzeczywiście ich nie czuć. Pokrowiec też jest ok.

Też mam i musiałam oddać na gwarancję ale tylko pokrowiec, zamek się urwał. Nie było większych problemów z wymianą, a materac generalnie spoko, taki jak miał być. Nie liczyłam na jakąś efekt WOW bo wcześniej też miałam w miarę dobry materac z tym, że piankowy, a jak przyszło do zmiany stwierdziłam, że wypróbuję sprężynki kieszeniowe i w sumie są chyba wygodniejsze niż pianka moim  zdaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alvina

U mnie tylko sprężynowe, ale miałam dotąd tylko z bonellowymi sprężynami. Te są o wiele wygodniejsze. Jeśli chodzi o gwarancję to też słyszałam, że się firma z niej bardzo ładnie wywiązuje chociaż sama osobiście nie zgłaszałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ikonka

Kupiłam tydzień temu materac tej firmy, tyle, że fortunę i jestem jak na razie zachwycona. Zamawiałam przez internet z darmową wysyłką na sennamaterace.pl i przyszło mi po dwóch dniach. Materac jest bardzo fajny, z gęstej pianki i z tego co zauważyłam dobrze działa na kręgosłup.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matadora

Ej dziewczyny, a czy materac, powiedzmy ten Energika  ze sprężynami kieszeniowymi pasuje do regulowanego stelaża?. Zależy mi na tym, żeby materac był w miarę elastyczny ale też przede wszystkim wygodny, a ten model na taki wyląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bailya
Dnia 20.05.2019 o 16:28, Gość Matadora napisał:

Ej dziewczyny, a czy materac, powiedzmy ten Energika  ze sprężynami kieszeniowymi pasuje do regulowanego stelaża?. Zależy mi na tym, żeby materac był w miarę elastyczny ale też przede wszystkim wygodny, a ten model na taki wyląda.

Myślę, że nie powinno być problemu. Sama mam co prawda normalny stelaż ale materac mimo, że jest wysoki to jest elastyczny więc nie ma co się zastanawiać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaśka
Dnia 26.06.2019 o 15:57, Gość Bailya napisał:

Myślę, że nie powinno być problemu. Sama mam co prawda normalny stelaż ale materac mimo, że jest wysoki to jest elastyczny więc nie ma co się zastanawiać;)

Ja mam regulowany stelaż z drewna brzozowego i właśnie materac 'energika' i u mnie to połączenie sprawdza się bez zarzutu. Materac jest na prawdę bardzo wygodny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tempera

Nie wiem jak Energika, ale ta Makarena Hildinga jest bardzo wygodna. Na sypialniaplus.pl mają teraz ten materac w opcji testowania przez 20 dni. Energika też widzę, że jest u nich. Możesz napisać do nich i dopytać o szczegóły. Najlepiej Ci doradzą, bo pracują u nich też fizjoterapeuci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matadora

Kupiłam w końcu tą Energikę i się nie mogę nacieszyć. Tak wygodnie mi sięnigdy nie spało, mogę się dowolnie ułożyć do snu i jest wygodnie. Może to kwestia szoku bo zmianie sofy na materac z prawdziwego zdarzenia ale jestem na prawdę zadowolona. Jest na razie na prostym stelażu, nie próbowaliśmy go ustawiać, ale póki co nie ma takiej potrzeby bo tak jest chyba najwygodniej i najzdrowiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagienka

Gdzie można przetestować ten materac, w jakich sklepach stacjonarnych? Jestem zainteresowana modelem 'energika' ale dla pewności chciałabym jeszcze  sprawdzić empirycznie czy mi odpowiada. Proszę o odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagienka

Gdzie można przetestować ten materac, w jakich sklepach stacjonarnych? Jestem zainteresowana modelem 'energika' ale dla pewności chciałabym jeszcze  sprawdzić empirycznie czy mi odpowiada. Proszę o odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matadora

sklepy stacjonarne, gdzie można znaleźć materace Curem masz tutaj: https://www.curem.pl/sklepy. Ja kupowałam w Warszawie na al. Krakowskiej i mogłam sprawdzić bez problemu materac, położyć się na nim i go wypróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×