Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Justyna

Znajomość dla seksu czy może przerodzić się w coś więcej

Polecane posty

Gość Justyna

Witam 🙂 mam znajomego z którym mam układ wyłącznie na seks. Od pewnego czasu stał się zazdrosny. Ciągle pisze że mnie bardzo lubi jako dziewczynę poza łóżkiem nigdy tego nie brałam na poważnie aż do wczoraj gdy po ostrym seksie kazał mi żebym smyrala to po plecach tak sobie mruczal aż nagle wyskoczyl wiesz bardzo Cię lubię faceci nie są zbyt wylewni więc zaczęło mnie zastanawiać czy on czasem nie zaczyna czuć do mnie mięty. Co o tym sądzicie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jak najbardziej taka znajomość może przerodzić się w uczucie. 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrona

To źle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna

Nie bylo by źle, bo fajny z niego facet 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 No to z czym masz problem? Smyraj go smyraj i to nie tylko po plecach 😉 Oczywiście niech on też ciebie "smyrać" nie przestanie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna

Sama nie wien :classic_laugh: smyram heheh jak widać wychodzi to bardzo dobrze :classic_tongue:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A anal też uprawiacie

Bo jak taka znajomość dla seksu ma bardzo wulgarny charakter, to szanse na związek marne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A anal też uprawiacie

Bo jak taka znajomość dla seksu ma bardzo wulgarny charakter, to szanse na związek marne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M..

A co na to twój mąż??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oliv28

A w pupke też dajesz koledze 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna

Męża nie posiadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teppic

Niestety, często jedna z osób z takiego układu zaangażuje się bardziej, niż to zdrowe i dlatego warto zawsze zacząć taką znajomość od ustalenia zasad. Absztyfikant mojej żony tak miał i musieli zakończyć znajomość, bo zrobiło się to dla niego po prostu zbytnim obciążeniem psychicznym. 

Z moją kochanką, z czasem, wytworzyliśmy sobie relacje przyjaciel - przyjaciółka. Rzadko do siebie piszemy/dzwonimy, bo się życia trochę rozjechały, ale jak na układ "na boku" była to wzorowa sytuacja, bez momentów kryzysowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jak długo spotykasz się z kolegą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NeNe

Miałam taką sytuację, że facet, z którym miał być tylko seks nagle zakochał się bez pamięci. Zapomniał, że to miał być tylko układ i zaczął mi mieszać w małżeństwie. Musiałam go ostro pogonić. Ale jeśli jesteście wolni i lubicie się oraz jest wam dobrze w łóżku to czemu nie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teppic
7 minut temu, Gość NeNe napisał:

Miałam taką sytuację, że facet, z którym miał być tylko seks nagle zakochał się bez pamięci. Zapomniał, że to miał być tylko układ i zaczął mi mieszać w małżeństwie. Musiałam go ostro pogonić. Ale jeśli jesteście wolni i lubicie się oraz jest wam dobrze w łóżku to czemu nie 🙂

Właśnie podobna sytuacja. Było ok dopóki żona spotykała się na boku tylko z nim, kiedy zdał sobie sprawę, że "nawet na tych bocznych torach nie jest jedynym pociągiem", zaczął wykazywać zazdrość w stronę innych, nawet potencjalnych, kochanków. 😄 Śmieszne, bo jeśli ktoś miałby "prawo" czuć się zazdrosny, powinienem być to ja, ale on chyba poczuł moralny obowiązek zrobić to w moim zastępstwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna
24 minuty temu, Gość gość napisał:

Jak długo spotykasz się z kolegą 

Około 3 miesięcy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A anal jest u was

Czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek

nie wiem... większość facetów to sobie odziela.

tj, koleżanka do seksu układu nigdy nie będzie nikim więcej dla nich...

no bo mało który by chciał na żonę kobiety od seks układów... 😄

Bardzo lubię prostytutkę do której często chodziłem, ale co z tego? nigdy bym z nią nie był 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123

Tak to bywa z czasem zawsze sie pojawi przywiazanie lub uczucie...czesciej u kobiet ale i facetom się przytrafi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×