Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Brukarstwo

Pozycjonowanie - jaka firma?

Polecane posty

Gość Brukarstwo

Witam, czy mogli byście mi polecić jakąś firmę bądź osobę która by zajęła się wypozycjonowaniem strony www (tylko jakiejś porządnej firmy).

Interesują mnie frazy : brukarstwo , układanie kostki brukowej i inne związane z tym tematem.

Do tej pory pozycjonowałem sam, o ile jestem pierszy dla niektórych fraz a dla powyższych dwóch około 30 to żeby być wyżej jest trudnoooo....

Pozycjonowałem poprzez dodawanie linków do różnych katalogów, precli , wykupowanie linków.

Potrzebuję firmy która da mi normalną cenę za pozycjonowanie i gwarancję że to będzie działać.

Jestem zainteresowany długotrwałą usługą ALE chciałbym podpisywać umowy jak najczęściej (najlepiej co miesiąc - max co 3).

Proszę o pomoc, a może ktoś chciałby mi pomóc (za kasę bądź nie) poprzez poradzenie mi co mam dalej robić aby strona poszła dalej do góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolka88

No to mój drogi jak chcesz żeby Ci strona poszła do góry albo żeby ktoś Ci się zajła tym profesjonalnie to bardzo polecam Ci  agencje Proformat. Bardzo profesjonalna agencja, bardzo dobry kontakt z opiekunem projektu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Istotna jest kwestia budżetu/typu serwisu/wielkości serwisu, a jeśli rozważasz 7 ofert, gdzie rozpiętość wyceny waha się między 100-500zł/mc to raczej bez różnicy co wybierzesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×