Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ann39

usuwanie zmarszczek warszawa

Polecane posty

Gość Ann39

Hej, chce nieco poprawić wygląd swojej skory, niestety mam już swoje lata i trochę zmarszczek. Najbardziej nie podobają mi się te w okolicach oczu i przy kacikach ust. Mam wrazenie, ze dodaja mi z dobrych pieciu lat... Jakie zabiegi polecacie, żeby się tego pozbyć? I gdzie na nie isc w Wawie?? Będę wdzieczna za podpowiedzi, jak wy sobie radzicie z upływem czasu na twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jokastaaaaa

Hmm, ja miesiąc temu skonczylam 30 lat, ale i tak zawuazylam, ze skora nie jest już taka mloda jak kiedyś... Staram się zdrowo odzywiac, pic duuuzo wody i uzywac dobrych jakościowo kremow. Na razie taki zestaw mi wystarcza, ale w pewnym wieku chyba wlasnie nie pozostaje nic innego jak zabieg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Giz670

W pewnym wieku zabiegi to norma, skora potrzebuje jakichś bodźców zewnętrznych, żeby prawidłowo funkcjonować i dobrze wygladac 🙂 Jeśli chodzi o mnie to mam 45 lat i już dwukrotnie bylam w Wawie w klinice Melitus na wypelnianiu zmarszczek botoksem. Efekt rewelacyjny, pozbyłam się zmarszczek mimicznych i twarz wygląda swiezo, po prostu ladniej 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosmetyczka

jeżeli ktoś nie dojrzał jeszcze mentalnie do botoksu to jest cały szereg dość skutecznych zabiegów kosmetycznych, poprawiających sytuację.... optymalnie mezoterapia mikroigłowa z ampułką przeciwzmarszczkową ale są i inne, całkiem nieinwazyjne...

tutaj można sprawdzić, z jakich zabiegów przeciwzmarszczkowych można skorzystać: https://aloe.versum.com/?trade=322183

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zennja

poczytaj sobie o wolumetrii. mi pomogla zarówno na zmarszczki, jak i ogolnie na wygląd twarzy, jej owal. teraz policzki mam ladnie uniesione, dolina lez jest wypełniona, no dobrze to wygląda. nie mam efektu naciagnietej twarzy jak to czasem u celebrytek widać. tylko delikatne uniesienie i wygładzenie. a ten zabieg robiłam sobie w melitusie w wawie u doktor Kozłowskiej. pani doktor mowila, ze efekt będzie się utrzymywal jakos rok do poltora roku. to dla mnie duzy plus, bo np. botoks trzeba czasem powtarzac już po pol roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbasia

zawsze możesz tez zacząć od wypelnienia zmarszczek kwasem hialuronowym. teraz nawet wiele dość młodych dziewczyn sobie to robi. skora nie tylko robi się gladka, ale tez nawilzona, napieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ann39

Dzieki za podpowiedzi, widze, ze wybor jest spory. Poczytalam tez trochę w sieci i skłaniam się ku mezoterapii albo wypelnieniu kwasem 🙂 Dzieki za namiary na klinikę, to tez cenna wskazowka, bo jednak dobre rezultaty zabiegu sa w dużej mierze zależne od umiejetnosci lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alina do Ann39

Ann39 - jeśli nadal szukasz zabiegu , który by silnie zregenerował skórę twarzy to polecam ci focusa talusa . Mnie wykonano niedawno zabieg na połowie twarzy a efekt przerósł moje oczekiwania. Mam prawie 40 lat i bruzda przy ustach właściwie naciągnęła się i jest nie widoczna po focusie, zmarszczki wokół oczu zniknęły ale najbardziej jestem zadowolona z efektu likwidacji drugiego podbródka i wyrzeźbieniu linii kości żuchwy bo mocno opadał. W zabiegu nie używa się igieł a sam zabieg jest przyjemny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidiiia

Na Ursynowie jest gabinet Akademia Medycyny Estetycznej i tam pracują na wypełniaczach marki Restylane. To bardzo dobre produkty i bez obaw można udać się tam na zabieg wypełnienia zmarszczek .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinia

Dają Gwarancję na zabieg - Focus rf talus. Dla mnie procedura połowy twarzy najlepsza a efekty niewiarygodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×