Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Madzialena96

Problem z facetem...

Polecane posty

Witam kobietki. Chciałabym opisać swój problem po to by ktoś przyjrzał się mojej sytuacji z boku i napisał swoje zdanie. Otóż mam duży problem w związku mianowicie w ogóle nie dogaduje się z moim chłopakiem jesteśmy razem 4 lata a czuje że jest coraz gorzej. Po pierwsze nigdzie nie chodzimy razem ciągle siedzimy tylko w domu i mojemu facetowi to w ogóle nie przeszkadza że tak jest nie potrafi nic zorganizować uważa że wszystko jest w porządku siedząc ciągle przed telewizorem. Największym problemem w tym związku jest komunikacja kiedy mu to mówię  to on sobie z tego kpi i jak zwykle uważa że wszystko jest między nami dobrze i że przesadzam a ja się męczę bo tak naprawdę mało ze sobą rozmawiamy i nasze rozmowy wyglądają strasznie. Wydaje mi się że komunikacja jest bardzo ważna w zwiazku chciałabym porozmawiać z nim na różne tematy ale się nie da bo on najzwyczajniej nie potrafi i nic sobie z tego nie robi. Kocham go i nie wyobrażam sobie życia bez niego ale strasznie się męczę on uważa że jest dobrze z ja wręcz odwrotnie. Co sądzicie? 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc8

Mialam idemtycznego męża. Mialam....bo sie rozwiodlam.

Odejdź. To nie miłość tylko przyzwyczajenie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×