Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kijanomur

jaka skuteczna reklama i pozycjonowanie

Polecane posty

Gość kijanomur

Witam,

Czy usługi pozycjonowania stron internetowych, o których mowa alfabet-sukcesu.pl/pozycjonowanie-stron-internetowych/ są dalej skuteczne ? Czy może lepiej przeznaczać budżet na innego typu reklamę ni z pozycjonowanie. Fajnie pomieszać seo z Google Adwords ale to już znam, czy wy znacie usługi, które pozwolą dotrzeć do nowych klientów ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanna Paczkowska

hmm facebook, instagram ? A czym w ogóle się dokładnie zajmujesz ? Bo ja np mam sklep z ubraniami i kosmetykami. Przede wszystkim trzeba mieć na prawdę dobrze zrobioną stronę internetową. Musi być stworzona przez profesjonalistów. Najlepiej jak taka strona czy sklep jest od razu przygotowana pod seo. Wtedy nie będzie problemu z pozycjonowaniem takie strony. I w ogóle za nim zaczniesz cokolwiek reklamować, to zorientuj się jaką masz konkurencję. Wiem co mówię. Ja mam niestety silną 😕 I tak bardzo mi pomogła i nadal pomaga agencja interaktywna Proformat z Wrocławia. No u mnie się zajęli dosłownie wszystkim. Stworzeniem strony, optymalizacją, pozycjonowaniem. Wszystko świetnie dopasowane, wręcz skrojone idealnie na mój sklep internetowy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia

Jeśli chciałabyś żeby zrobiło się o tobie głośno na instagramie to zerknij  sobie na stronę wypromujemy.com. Potrafią super dobrać followersów. Wystarczy podać im lokalizację i hashtagi, a oni już wiedzą co robić. Moja koleżanka super rozreklamowała swój zakład kosmetyczny dzięki nim. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

te firmy, które wypromowują profile na instagramie, najczęściej kupują followersów i to nie jest do końca dobre, instagram co raz częściej już się od tego odcina i blokuje takie konta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×