Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aurelia32

Projekt łazienki

Polecane posty

Gość aurelia32

Czy braliście może kogoś, kto zaprojektował Wam łazienkę, czy sami sobie ogarnialiście projekt? Da radę to samemu ogarnąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pretoria

tzn wiesz...jak się na tym znasz, masz taki zmysł do tego i sporo wolnego czasu, to jak najbardziej próbuj :)  więc sama sobie odpowiedz na te pytania ;) ja bym się na to nie porwała, bo nie potrafię za bardzo takich rzeczy. a poza tym takie projektowanie łazienki nie jest już chyba obecnie wcale takie drogie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O_N

 w kazdym markecie budowlanym za grosze robią taki projekt. Wymierz łazienkę i z wymiarami idź np. do castoramy albo co tam masz w pobliżu. Ja robiłem projekt w castoramia i nie żałuje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emi

Zrób tak jak pisze O_N. Teraz zrobienie takiego projektu to nie jest jakiś większy problem. Owszem, możesz też iść do jakiejś wypasionej firmy, która zajmuje się projektami, ale tam zabulisz 5 razy więcej :P 
ja swój projekt robiłam w ogóle przez neta na stronie łazienki plus. też musiałam podać wymiary i potem czekałam na projekt. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciamciag

u mnie matka urzadzila tak łazienke ze bym wypiertolil 3/4 lazienki 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aurelia32
Dnia 15.12.2018 o 14:25, Gość ciamciag napisał:

u mnie matka urzadzila tak łazienke ze bym wypiertolil 3/4 lazienki 😄

Hahaaha, no niestety bywa i tak :P Dlatego mam ten komfort, że sama mogę o tym decydować :P 

Emi, a płaciłaś coś za ten projekt? Bo weszłam na tą stronę łazienki plus i oni piszą, że projekty robią za darmo. To prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emi

Jeśli robisz potem zakupy u nich przez stronę to za projekt nie płacisz. I dlatego własnie ja nie płaciłam. A jak chcesz sam projekt bez zakupów to płacisz, ale jakoś 200-300 zl. Sprawdz sobie dokladnie na ich stronie bo jaj uż nie pamiętam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aurelia32

Juz właśnie doczytałam o tym. Ale to i tak mogłabym u nich zamowić, to miałabym projekt za free. Wszystko mi jedno gdzie będę kupowała przecież. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina

Projekt mojej łazienki wykonał projektant z Warszawy - Pan Łukasz Szklany Artysta. Chciał coś nowoczesnego, trwałego, ale z klasą. Zdecydowałam się na łazienkę całą w szkle i jestem zachwycona. Łazienka jest tak wspaniała, pięknie wykończona, naprawdę robi ogromne wrażenie. Pan Łukasz to profesjonalista, który dba o każdy szczegół!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×