Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Fred & Flo z Tesco, czy to doba marka, dobre rzeczy?

Polecane posty

Gość Gosc

Jak w tytule

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jak ktos probowal to niech napisze czy warto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dziecku kupuję pampersy Fred&Flo te zwykłe i te premium i jestem zadowolona, są cienkie, mają ładny design i co najważniejsze nie przemakają. Można na całą noc założyć bez obaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jak zobaczyłam pierwszy raz to kupiłam od razu dwie paczki pieluchomajtek Fred & flo, bo były w cenie 25zl. Niestety, ale moim zdaniem fatalne. Nagminnie przeciekały, a kupa to już w ogóle. Żadne pieluchy nie były tak kiepskie jak Fred&flo. Bardzo lubiłam poprzednie pieluchy marki Tesco loves baby. Te nowe to już nie to samo. Z tej serii mam też puder i jest całkiem ok, oraz mydło w kostce i do rąk też daje rade. Kupuje też watę z tej serii, bo jest perforowana i świetnie nadaje się zamiast chusteczek nawilżonych. Jak mam przewinąć dziecko to idę sobie zamoczyć pod wodą dwa kawałki waty i fajnie czyszczą kuper zamiast tej chemii w chusteczkach nawilżonych. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ale wate (taka do rwania? albo w kulkach?) czy chodzi o pkatki z waty (te duze kwadraty/prostokaty)?

Dzieki za wpisy.

Moze ktos jeszcze cos testowal z tej serii? Moze wiecej kosmetykow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Pieluchomajtki faktycznie fatalne ale pieluchy zwykle dają radę. Są cienkie i dobrze trzymają a po zdjęciu pupa suchutka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Pieluchomajtki faktycznie fatalne ale pieluchy zwykle dają radę. Są cienkie i dobrze trzymają a po zdjęciu pupa suchutka. 

Pieluchomajtek akurat nie używałam, ale te zwykłe zakładam na noc, ani razu nie przemokły. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola

Pieluchomajtki Fred&Flo to jakiś kiepski żart normalnie, falbanki bez jakichkolwiek gumek przez co każde siku i kupa lądują poza pieluchą. Strata pieniędzy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Patyczki do uszu, platki kosmetyczne i pieluchy premium sa super. Ultra sa cienkie i mnie nie odpowiadaja, bo trzeba dobrze dopasowac dziecku, a moje ciezko utrzymac w miejscu. Premium maja wskaznik wilgotnosci i sa wyprofilowane, ze wystarczy zapiac bez podciagania i poprawiania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ags

Ja bardzo lubie ich platki bawelniane. Te do mycia niemowlecych pup. Super. Jestem z nich bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama

Kupiłam pieluchy 2 i nie mogłam sie doczekać, kiedy sie skończą. Masakra. Jak synek zrobił więcej siusiu, to pielucha nie dawała rady i w dotyku, jakby była przemoczona. Natomiast pieluszkę z kupką, jak od razu sie nie przebrało, trzeba było odklejać od pupy jak plaster. Dobra pozostaje tylko cena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×