Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Co myślicie

20 latka w 3 letnim aucie

Polecane posty

Gość Co myślicie

Co myślicie o 20 latce jeżdżącej autem z 2016 roku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mea

Że fajnie się ustawiła. Ja jestem 40-latką w 12-letnim aucie, więc cóż, tylko pozazdrościć... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co myślicie
2 minuty temu, Gość Mea napisał:

Że fajnie się ustawiła. Ja jestem 40-latką w 12-letnim aucie, więc cóż, tylko pozazdrościć... 

Dziewczyna nigdy nie pracowała, studiuje, żyje za pieniądze rodziców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xera

No to masz odpowiedź - autko od rodziców, potem pewnie poszuka sobie zamożnego sponsora itd. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Szczerze dla mnie to żenada! 

Jeszcze takie siksy autami A potem w dupachsię przewraca. Ciekawe czy kiedy kolwiek na to auto sama zarobi. Pewnie z jedzie Jelenia męża co też będzie na nią oral.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Logo

Tylek boli?Niech jej rodzice pomagają jak chcą i ich stać? Ich prywatna sprawa.  O tyle że znasz  bo po pozorach wieku nie oceniaj. Ja mam 30i mały plus 😉 wygladam jak studentka. Miałam nowe auto w leasingu 😂 parę lat wstecz bo miałam działalność   Dobrze ze teraz jeżdżę takim z 2006😉😂bo jedna Pani też skomentowała raz takie młode a taaakie auta 😂auto to środek lokomocji ma jeździć i być sprawne tyle. Niech każdy jeździ czym chce😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asq

Nic. Wisi mi to i powiewa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja mam 28 lat i jezdze samochodem kupionym w kwietniu w salonie samochodowym (kosztowal 107 tys zl). I co z tego? Pracuje i wydaje moje pieniadze jak chce. Rodzice tej dziewczyny rowniez pracuja i rowniez maja prawo wydawac własne pieniadze zgodnie ze swoimi upodobaniami. Jedni wydaja na alkohol, inni na podroze, inni sponsoruja dzieci, a jeszcze inni wspomagaja fundacje. Nic nikomu do tego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nic nie myślę, nie obchodzi mnie to. Mam swoje życie, nie muszę roztrząsać życia sąsiadów i znajomych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 40layka
2 godziny temu, Gość Mea napisał:

Że fajnie się ustawiła. Ja jestem 40-latką w 12-letnim aucie, więc cóż, tylko pozazdrościć... 

Wiek ten sam, auto 14 lat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×