Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mireczka4

zerwane ścięgno achillesa

Polecane posty

hejka, dwa dni temu na treningu zerwałam ścięgno achillesa 😞 nie mogę teraz nawet chodzić... Wczoraj byłam u lekarza i mówił, że niezbędna będzie operacja, przeraziło mnie to. Nie wiem gdzie zrobić tą operację, lekarz mówił, że jest opcja na nfz, ale to trzeba sporo poczekać. Chyba wolę iść prywatnie, znacie jakieś dobre kliniki, gdzie robią takie operacje? Mój kolega mi opowiadał, że w Sport-Klinice robią solidnie zabiegi operacyjne https://www.sport-klinika.pl/zabiegi/zabiegi-operacyjne/ Jak sądzicie, warto się tam wybrać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka

Jesli faktycznie chcesz sprawdzona i profesjonalna klinike to wybralabym na twoim miejscu kreg clinic w poznaniu. moja cala rodzina chodzi tam do rehablitantow i wielu innych fachowcow. przyjezdzaja nawet z okolic zakopanego bo chca miec pewnosc ze wszystko bedzie w jkaa najlepszym porzadku, a jak wiadomo dla dobrego fachowca warto sporo przejechac iz pozniej cierpiec. poczytaj sobie o nich opinie itp., ja tam z czytsm sercem moge polecic a o twojej klinice nie slyszalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×