Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Napalony40

Szukam napalonej rozwódki lub wdowy

Polecane posty

Gość Napalony40

Chciałbym dopaść w swoje ręce wyposzczoną kobietkę,  na przykład, rozwódkę lub wdowę. Ja wysoki, szczupły 40 latek. Wrocław i okolice, czy znajdzie się chętna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Tu nie ma kobiet, durniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam zdecydowanie zaniedbywaną przez męża rozwódkę, są lepsze od wdów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abc

co ty naplony mozesz zaoferowac kobiecie wlozyc i wyjac daruj sobie te podboje nic dziwnego, ze jestes desperat i na kafeterii szukasz rybki. nie ten wedkarz. a  mowi sie ryczace 40 tu widze samych  ryczacych samcow 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Kalisz napisał:

Polecam zdecydowanie zaniedbywaną przez męża rozwódkę, są lepsze od wdów.

Rozwódka zaniedbywana przez męża? To albo rozwódka,  albo zaniedbywana przez męża mężatka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abc

Polecam zdecydowanie zaniedbywaną przez męża rozwódkę, są lepsze od wdów.

Rozwódka zaniedbywana przez męża? To albo rozwódka,  albo zaniedbywana przez męża mężatka. 

🤣🤣 wiesz tu czesto ludzie niby wiedza , niby chca ,ale to niby robi jednak roznice 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Gość abc napisał:

Polecam zdecydowanie zaniedbywaną przez męża rozwódkę, są lepsze od wdów.

Rozwódka zaniedbywana przez męża? To albo rozwódka,  albo zaniedbywana przez męża mężatka. 

🤣🤣 wiesz tu czesto ludzie niby wiedza , niby chca ,ale to niby robi jednak roznice 

I polecają sobie kobiety jak przydrożny bar szybkiej obsługi. " Zdecydowanie polecam schabowy z kapustą bo bez jest gorszy " 😛 Kwestia gustu i smaku, a i jak podane, też nie jest bez różnicy 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abc

I polecają sobie kobiety jak przydrożny bar szybkiej obsługi 🤣🤣🤣 to marzyciele kogo to nie mieli czego  nie robili. za duzo filmow sie naogladali i takie skutki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 godziny temu, Gość abc napisał:

co ty naplony mozesz zaoferowac kobiecie wlozyc i wyjac daruj sobie te podboje nic dziwnego, ze jestes desperat i na kafeterii szukasz rybki. nie ten wedkarz. a  mowi sie ryczace 40 tu widze samych  ryczacych samcow 

jakas krucjata sie rozpoczela widzę, wszedzie to babsko "abc" na wszelkich tematach o szukaniu spragnionych kobietek.

jakzes nie zainteresowana to peesda na klodke i won

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abc

sam sie gon kolego jak potrafisz to robic. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

sama sie gon (jak masz z kim) - siedzac tutaj dajesz dowod na cos zupelnie przeciwnego.

i nawet te teksty o kasie nic nie dają (muhaha)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abc

spojrz na swoje teksty tepaku, pustka od ciebie wieje na kilometr. spragniony kobiety tylko w necie mozesz szukac bo w realu na  mecie spalony jestes. tepaku poczytaj siebie i pomysl dlaczego jestes sam ,dasz rade odp na te pyt🤣. powiedzialam gosciu nie do mnie z takimi tekstami na zywo bys nawet nie podszedl do mnie nie ta Liga 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Napalony40

Przyznaję, że to była prowokacja. Zastanawiałem się kto może napisać, oczywiście nie liczyłem na zgłaszanie się kobiet na szybki sex, raczej na niewinne ciekawe zapytania. Jednak jak widzę, wypłynęła jedna "abc" z tak rozdmuchanym ego i mniemaniem o sobie, że aż mnie poraziło. Niniejszym zamykam temat, to była tylko prowokacja. Jeszcze jedno,  "abc" faktycznie nie podszedłbym do ciebie na ulicy, i przyznaję ci rację, jesteśmy z innej ligi (ciekawe czy w ogóle wyłapiesz sarkazm).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abc

o moje myslenie to kolego nie boj zaby, swoj mozg trenuj polecam tobie cwiczenia na logiczne myslenie sa takie gry dla dzieci, moze zalapiesz o co chodzi w nich. najpierw sie skup na tych do lat 3 potem idz dalej. powodzenia w nauce 🤣pamietaj wiara czyni cuda 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

abc czego nie rozumiesz, napalony40 zaorał cie jak rolnik pole a ty jeszcze próbujesz się głupio ratować. Żałosna jesteś!!!!! 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abc

zaoral a to dobre 🤣 przyznaj tepaku, ze sam sie bronisz ty tchorzu. a zapomnialam lekarz kazal przytakiwac tobie. tak, tak Andrzejku masz racje. 🤣  Widzisz ty jak prowokacje piszesz nikt sie nie zglasza przemysl na przyszlosc co robisz jak wspomnialam zacznij od gier a potem o krok dalej idz powodzenia mimo, ze jestes wyjatkowo bez mozgu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Napalony40

abc, ale ty musisz być zakompleksiona. Nie, akurat to nie był mój wpis, nie zniżę się do twojego poziomu. Miałaś rację, jesteśmy z innej ligi. Może oszczędź sobie inwektyw, słabo to wygląda. Miłego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 godzin temu, Gość abc napisał:

spojrz na swoje teksty tepaku, pustka od ciebie wieje na kilometr. spragniony kobiety tylko w necie mozesz szukac bo w realu na  mecie spalony jestes. tepaku poczytaj siebie i pomysl dlaczego jestes sam ,dasz rade odp na te pyt🤣. powiedzialam gosciu nie do mnie z takimi tekstami na zywo bys nawet nie podszedl do mnie nie ta Liga 

Niby po co mialbym do ciebie podchodzic?  psychopatki wyczuwam na kilometr.

I z tym lekarzem w kolko (na innych topach) ... daj spokój, cos za czesto z tym wychodzisz we wpisach 😄  czyzby blizsza znajomosc z psychiatrą?

no nic, nad cierpiącymi nie wypada sie pastwic.  niniejszym przerywam akcje poscigową, tylko juz nie wchodz na takie tematy i nie kaz wszystkim placic, pliz. 🤣🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abc

wiesz gosciu ty nie lapiesz co sie do ciebie mowi, zamknij gebe w koncu i dalej jedz na recznym nie odzywaj sie do mnie czubie i tyle. juz powiedzialam nie ta Liga jestes. kali chciec kali  miec ale o co tobie biega. frustrat szukaj dalej szczescia czubie. leki andrzejku wziales jak nie to przypominam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Napalony40

abc ty naprawdę masz między uszami tylko powietrze. Widzę, że rynsztok, to twoje naturalne środowisko i świetnie w nim się odnajdujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abc

ot przyganial kociol garnkowi znasz te powiedzenie. Gdzie ja mam rynsztok i powietrze kochany nie ta Liga dla ciebie marzenia  . poczytaj ze zrozumieniem swoje wypowiedzi a moze na cos wpadniesz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Napalony40

Przynajmniej przestałaś używać inwektyw, więc jak widzę powoli coś do ciebie dociera. Nie wiem jakie masz problemy w życiu i czemu wylewasz swoje frustracje na forum. Trochę ci współczuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, gośćRuda napisał:

Rozwódka zaniedbywana przez męża? To albo rozwódka,  albo zaniedbywana przez męża mężatka. 

 Widzę że łopatą trzeba ci kłaść do głowy. Rozwódka która była zaniedbywana przez męża, teraz paniatno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Kalisz napisał:

 Widzę że łopatą trzeba ci kłaść do głowy. Rozwódka która była zaniedbywana przez męża, teraz paniatno?

Zanim zaczniesz na kimś wywalać swoje frustracje to wcześniej pisz ze zrozumieniem i składanie.  Widzę,  że poziom tutejszych wypowiedzi siegnął rynsztoka, ale ja się nie zniżę do tutejszego poziomu w dyskusji. 

Miłego dnia życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Walić abc
19 minut temu, gośćRuda napisał:

Zanim zaczniesz na kimś wywalać swoje frustracje to wcześniej pisz ze zrozumieniem i składanie.  Widzę,  że poziom tutejszych wypowiedzi siegnął rynsztoka, ale ja się nie zniżę do tutejszego poziomu w dyskusji. 

Miłego dnia życzę.

Odezwała się sfrustrowana baba 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abc

walic abc mozesz w marzeniach.. wspolczuj sobie mi nie musisz polecam tobie szukac wiatru w polu moze rozum znajdziesz, ktorego tobie brak. lapata rozum sobie sprobuj klasc do zakutego lba. nie badz tchorz podpisuj sie jako jedna osoba a nie jak kameleon tylko rozumu tobie brak. sprobuj nastepnym razem odp raz na poziomie drugi raz po swojemu czyli niskie loty dasz rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×