Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Maryla

Śpiewające skrzypce z krakowa. Znacie?

Polecane posty

Gość Maryla

Szukam muzyki na wesele, chciałabym żeby było wyjątkowo, znalazłam duet skrzypcowy Spiewające skrzypce z małopolski znacie? Proszę o komentarze czy warto ich zaprosić.

Gość Zofia

Warto, bardzo utalentowani ludzie grający z pasją. Zajmują się oprawą wesel jak i innych uroczystości rodzinnych. Niepywałą zaletą zaproszenia ich na twój ślub będzie to że taka muzyka  nie zdarza się często i jest bardzo oryginalnym pomysłem. Duet gra z towarzyszeniem innych artystów i ma różnorodny repertar np. muzyka klasyczna , filmowa. Próbki telentu znajdziesz na ich stronie internetowej, zapraszam warto spradzić, wiem bo byli na weselu mojej chrześnicy.:classic_love:

Gość Anna

Ci ludzie muzykę mają w sercu!! Śpiewające Skrzypce grały u nas na ślubie. Kontakt z nimi był świetny od pierwszego telefonu, poprzez spotkanie i do końca ślubu. Wszystko przebiegało bez zarzutu!!

Gość Emilia

Powiem tylko tyle. Dają z siebie to co najlepsze. Dają swoją muzykę. Piękną muzykę. Warto mieć ich na ślubie

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować