Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anah

Bhcg kolejne badanie po 24h, czy jest sens robić?

Polecane posty

Gość Anah

Dziewczyny,  może któraś z Was miała podobną sytuację.  Test ciążowy pozytywny,  chciałam sprawdzić przyrost bety przed wizytą u lekarza. Lekarza mam w czwartek i nie zdążę mieć wyników po 48h, pomyślałam więc,  że zrobię betę dzień po dniu,  żeby pokazać lekarzowi.  Tylko czy to ma sens? Czy taki wynik po 24h może być  miarodajny ? To moja trzecia ciąża,  wcześniej zawsze robiłam po 48 lub 72h, teraz chcę mieć wizytę jeszcze przed świętami,  stąd ten pośpiech. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mii3

Ale po co Ci ta beta? Skoro masz pozytywny wynik testu, to sam wynik bety niczego nie wniesie - owszem, przyrost jest ważny, ale i tak nic nie zrobisz, jeśli nie będzie taki, jak trzeba. Teraz najważniejsze jest, by było widać zarodek na USG i niedługo serduszko 🙂 Szkoda pieniędzy na betę. I to piszę ja, która robiła te testy wielokrotnie, ale to były lata starań, zabiegi in-vitro itd. To jednak trochę inna sytuacja. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Daj spokój z tą betą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qwa

Ile wyszła pierwsza beta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nonono

no rzeczywiście koszt zawrotny, ze 20 zeta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anah

Wynik pierwszej z dziś odbieram jutro. Wolę zrobić przyrost,  żeby być spokojniejsza.  Poprzednio lekarz zawsze na te wyniki patrzył.  Tym bardziej teraz,  gdy, co tu dużo mówić,  zaliczyliśmy wpadkę. Coś mi się poprzesuwalo z owulacja,  miałam za dużo na głowie ostatnio i nawet tygodnia ciąży nie jestem w stanie wyliczyć. W porównaniu do poprzednich ciąż dokładnie zaplanowanych to dla mnie niezly szok.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grudru

Przecież napisała, że nie może wyliczyć, bo jej się rozregulowało. Tym bardziej powinna zrobić drugą betę, bo pojedynczy wynik mówi tyle samo, co test z moczu. Jak się nie da inaczej, to już lepiej po 24h niż w ogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×