Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Ninnis

Ballaton Chustki jak wesele

Polecane posty

Gość Ninnis

Cześć, bardzo poproszę o opinie o weselach w lokalu Ballaton 🙂 Rozważam to miejsce na nasze wesele 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pramka

Mają tam przepyszną kuchnię. Salę też widziałam i bardzo ładna. Nie wypowiem się na temat kwestii typowo organizacyjnych ale miejsce wydaje się super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irnimi

Byłam tam w restauracji i przyznam, że sserrwowane posiłki są smaczne i świeże. Porcje są spore, więc można się najeść 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renia

Świetny lokalt, warto odwiedzić, zobaczyć, moim zdaniem nadaje się na tego typu wydarzenia, bo jest bardzo ładnie urządzony i można wiele w nim zrobić, także warto zobaczyć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WeronikaJankan

Organizowałam tam przyjęcie z okazji chrztu świętego - wszystko było dopięte na ostatni guzik, wszystko bezproblemowo zorganizowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamazbara

byłam tam dwa razy na imprezie. Bardzo fajne miejsce. nie wiem jak kwestie organizacyjne ale wszystko było fajnie i bez wtop. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IRena546

według mnie to dobre miejsce na wesele, zależy jaki masz termin i czego oczekujesz, ale jest tam też hotel, okolica jest ładna więc moim zdaniem warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kromowska

my organizowaliśmy tam w tym roku komunię córki oraz chrzciny drugiej córy jako imprezę trochę łączoną i wyszło świetnie. Pokoje też ok, bo rezerwowałam jeden żebym mogła w spokoju nakarmić dziecko 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koowalscyy

ja osobiście byłam zadowolona. Jedzenie smaczne, goście dobrze się bawili a i cenowo bardzo przystępnie nas to wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karoloska

Robią genialne wesela! Super mają salę, dużo miejsca do zabawy, przy stołach też swobodnie. Jedzenie mają dobre i szeroki wybór. Ja tam sobie chwalę. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to prawda. Leszego miejsca niż ballaton nie ma. Sami doświadczyliśmy ich możliwości organizacyjnych i śmiało mogę polecić ich każdemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze wspominam wesele w Ballatonie. Dobre jedzenie dobra obsługa. Sala przestronna i ładnie urządzona. Podobało mi się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie mogę polecić Ballaton. Moja kuzynka miała tam wesele i bardzo mi się tam podobało. Perfekcyjnie przygotowali wesele. Wszystko dopracowane w każdym szczególe. Bardzo dobre jedzenie obsługa na medal. Sala ładnie urządzona i udekorowana. Muzyka tez była ok. Jednym słowem super zabawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×