Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Martii

Szukam młodszego

Polecane posty

Gość Martii

Hej. Mam 23 lata. Zawsze lubiłam starszych mężczyzn. Dlatego chciałabym się spotkać z kimś dojrzałym.. Wiecie o co chodzi. Wiek nie gra roli.. Może być nawet 60 70+. Chciałabym zobaczyć co taki facet ma do za oferowania takiej dziewczynie 🙂 piszcie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda

Cześć Martii.  Ja byłam żonata z partnerem o 24 lata starszym.Niestety mąż po ciężkiej chorobie zmarł 9 lat temu. W moim przypadku tak wyszło,miłość bo nie miałem w glowie żeby być z kimś starszym. Co ci może zaoferować ?? Hmm zależy o czym myślisz,sex bez znaczenia bo jeśli się kogoś kocha to zawsze jest niesamowity,życie wspólne też bez różnicy na wiek bo jak ktoś ma głowę na karku to zawsze wszystko się ułoży nawet jak jest ciężko.Z perspektywy czasu gdy patrzę na wszystko wiem,że duże różnica wieku ogranicza,mąż był bardziej leniwy na wczasy,na znajomych,na dużo spraw no i zazdrość.....starszy partner zawsze jest chorobliwie zazdrosny przez lęk,że kobieta odejdzie dla kogoś młodszego.

Nie patrz na wiek,nie szukaj kogoś żeby sprawdzić,to nie na tym polega....jak jest to coś między dwojgiem to wiek nie gra roli,wtedy nie patrzy się czy młody czy stary...szukając kogoś na siłę bo cel ma być starszy...hmmm możesz nie zauważyć kogoś kto był obok i może byłby tym na cale zycie. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×