Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Angela150

3 miesiąc ciąży

Polecane posty

Hejka wszystkim jestem tu nowa. Tak jak w tytule jestem w 3 miesiącu ciąży, postanowiłam tu wejść i przedstawić wam moja kiepska sytuację w jakiej się znalazłam. Mój partner to zwykły cham i prostak okazał mi swoje drugie ja gdy zaszła w ciążę wcześniej były ktutnie wyzwiska ale nie do takiego stopnia nie wiem co sobie myślałam,ze może się zmieni wiecie jak to z kobietami jest są naiwne po prostu naiwne naiwnie myślą dziś to wiem ale chodzi o to że wyżyć mnie z domu ulica mi jak tylko może nie zwlaczajac na to że się bardzo denerwuje i stresuje w ciąży nie potrafię sobie z tym wszystkim dać sam rady nie mam gdzie się podziac nie mam matki ojca ani krewnych przyjaciele powyjezdrzali z mojego miasta a miałam ich mało ponieważ nie jestem ufna osoba ciężko strasznie mi jest mam takiego doła wiem że są domy samotnej matki ale tak trudno mi podjąć ta radykalna decyzję ponieważ pół swojego życia spędziłam w placówkach i domu dziecka to ten bezczelny cham powie mi że przynajmniej on ma rodziców i nie musiał być w domu dziecka. Tak się zastanawiam gdzie tak fajna kobieta jak ja popełniła błąd gdzie ja miałam oczy naprawdę nie liczę Ju na to że będę szczęśliwa w związku ale chciała bym urodzić zdrowe dziecko i kochać je najmocniej na świecie pomuzcie proszę chodź wsparciem i dobrym słowem pozdrawiam... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiola

Bardzo mi przykro... Przytulam. Pomyśl jednak o domu samotnej matki, bo wychowywać dziecka chyba z nim nie chcesz, prawda? Złóż wniosek też o mieszkanie socjalne 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze jest to że są święta a ja jestem sama... Jakie to jest przykre mam czas do 10 że by się wynieść z jego mieszkania myślę że w przyszłym tygodniu spróbuję się skontaktować z kimś z mopsu bo pewnie 9d nich muszę miedź wniosek ale bardzo dziękuję za ciepłe celowa 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goosc

Również polecam dom samotnej matki. Tam zaznasz spokoju ale i wsparcia duchowego którego teraz bardzo potrzebujesz. Staniesz na nogi zobaczysz. A tak będziesz żyć od kłótni do kłótni w strachu i jeszcze dziecko na to będzie patrzeć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość B I U

Ile masz lat i z jakiego miasta chętnie bym ci pomógł 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Gość Goosc napisał:

Również polecam dom samotnej matki. Tam zaznasz spokoju ale i wsparcia duchowego którego teraz bardzo potrzebujesz. Staniesz na nogi zobaczysz. A tak będziesz żyć od kłótni do kłótni w strachu i jeszcze dziecko na to będzie patrzeć. 

Tak masz rację. Wiem że by tak było bo przecież teraz gdy jestem w ciąży bez skrupułów zachowuje się jak palanta. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Gość B I U napisał:

Ile masz lat i z jakiego miasta chętnie bym ci pomógł 

24 z Poznania 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość B I U

Daj numer 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość B I U
15 minut temu, Angela150 napisał:

24 z Poznania 

Mógłbym cię wziąć do siebie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale ja cie nie znam.. Boję się. Dziękuję za propozycję... Ale myślę że pójdę do domu samotnej matki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×