Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

"Ja nie potrzebuje to Ty też nie"

Polecane posty

Gość Gość

Siemanko. Mam dziewczynę 2 lata mlodsza, która wiecznie odmawia mi seksu. 1 raz był a później w sumie to nic. Rozmowy na ten temat kończyly się jak tytul tematu albo słowem "Skończ" i schowaniem się w telefon. Jestesmy razem rok. Loda zrobi ale też nie często, choć na początkach związku to sama to robiła bez moich namów. Teraz czasami musze ją o to prosic/błagać. 

Co robić? Mam desperackie myśli zeby przespać się z kolezanka dla zaspokojenia siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jeśli masz zamiar tracić swoje najlepsze lata seksualności przy dziewczynie z dużo niższym libido niż twoje to trwaj w tym. Jeśli nie - to spiepsAj od niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość od tematu

Nie chcę mieć tzw. moralniaka ale czasami mam ochotę powiedzieć jej, że nie chcę z nią związku jak nie chcę seksu ale wyjdzie wtedy, że byłem z nią tylko i wyłącznie dlatego, bo chciałem sobie dogodzić. Wcześniejsi partnerzy chcieli tylko tego od niej a ja daję jej najwięcej miłości i uczucia a ja nie dostaje nic. Czasami zrobi loda ale kończy się słowami "Nie dam już rady" albo coś innego. Nie zaspokaja mnie to do końca.

Nie wiem co robić żeby sobie dogodzić i jej nie zranic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×