Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Magdalena

BROOSA

Polecane posty

Gość Magdalena

Ktoś już zamieścił komentarz o wspomnianym sklepie na tym forum. 

Jestem obecnie w tej samej sytuacji. Zamówiłam dokładnie ten sam stanik, który standardowo miał dojść w ciągu 15 dni. Termin minął zamówienia brak, więc napisałam maila. Obsługa klienta odpowiedziała bardzo szybko, to trzeba przyznać. Produkt (ponoć) został zatrzymany w celu dodatkowej kontroli granicznej. Jeżeli nie dojdzie w ciągu 60 dni mam prawo ubiegać się o zwrot pieniędzy.

UWAGA! O czym pewnie niewielu wie, firma zarejestrowana jest w Kanadzie - oznacza to brak możliwości zwrotów!!!

Rozgoryczona presją czasu (też potrzebowałam stanika na konkretny event) i perspektywą utopionych pieniędzy na ponad 2 miesiące, postanowiłąm napisać negatywny komentarz i ostrzec innych. Zamieściłam tekst i 1 gwiazdkę, pokazała się ona gotowa na stronie, wyświetlił się nawet komunikat 'Dziękujemy za opinię!' Gdy po sekundzie odświeżyłam stronę, po komentarzu nie było ani śladu!!! Kpiny i oszustwo. Zdecydowanie nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Następna, co nie prześwietli firmy przed zakupem i potem  "zdziwiona":

f.kafeteria.pl/temat-3749403-stanik-silikonowy-samonosny-czy-ktoras-miala/?page=3

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Następna, co nie prześwietli firmy przed zakupem i potem  "zdziwiona":

f.kafeteria.pl/temat-3749403-stanik-silikonowy-samonosny-czy-ktoras-miala/?page=3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×