Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Upokorzona

Zsikałam się podczas sexu.

Polecane posty

Gość gość

 

43 minuty temu, wether napisał:

No ale co innego celowe obsikiwanie a co innego jak się nie może wytrzymać np. z przyjemności.

Po czwartym razie nie miałem się już czym spuścić i takiej jak autorka nasiurałem, co dziwne bańki jej zaczęły nosem lecieć !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Moja pani też tak czasem ma!! Kiedy ostro ją posuwam popuści moczu. W takich przypadkach najczęściej uprawiamy sex na krześle bądź stole.  Zarówno mnie jak i jej się to podoba. Ja mam odczucia jakbym spuścił się w jej wnętrzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erwin
Dnia 24.12.2018 o 00:39, Gość Upokorzona napisał:

Wczoraj gdy kochałam się że swoim facetem zachciało mi się siku. Niestety nie było jak pójść do łazienki. Gdy już mnie ostro brał, to w pewnym momencie nie wytrzymałam i się posikałam. Wszystko było mokre. Lozko, pościel, ja i on. Wtedy on skończył ręką i sposcil mi się na twarz. Teraz mówi że mu się podobało i chce tak jeszcze kiedyś. Natomiast mi z tym strasznie źle. Czuję się mega upokorzona. 

Naprawdę kręci to facetów?

To się przecież często w orgaźmie zdarza. Kochałem  się ze znajomą w pokoju hotelowym po kilku drinkach. Gdy powiedziała że chce się jej siku powiedziałem żeby w ogóle nie zwracała na to uwagi. Gdy była już bardzo podniecona oczywiście puściła, a ponieważ była po drinkach wysikała bardzo dużo. I ją i mnie to dodatkowo podnieciło i wszystko było ok. A że byliśmy w hotelu zmieniliśmy tylko łóżko. Jakie tu może być upokorzenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renata
4 godziny temu, wether napisał:

No ale co innego celowe obsikiwanie a co innego jak się nie może wytrzymać np. z przyjemności.

U nas zaczęło się od przypadku ale teraz jest to prawie stały element naszego seksu. Przychodzimy z mężem późno z pracy i ja długo wcześniej nie idę na siku. Gdy przychodzę do domu bardzo mi się chce i jestem tym już podniecona. Mam na łóżku pod prześcieradłem folię. Męża bardzo podnieca gdy puszczę siku przy stosunku. Kładziemy się na łóżku i ja zsikuję się w orgaźmie. Robimy tak często bo bardzo nas to podnieca. Potem idziemy do wanny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Zgadza się Renatko dla faceta też jest to przyjemne i to bardzo. Ja uwielbiam czuć na cieplutki mocz na penisie kiedy penetruję wnętrze moje kobiety.

Czasem tak mnie to zakręci że finiszuje w jej wnętrzu. Lubimy też użyć zabawek a raczej akcesoriów do takich zabaw. Np kulki G lub podwójnego żelowego penisa. Partnera jest w siódmym niebie kiedy ma moją pałę i żelową. Ja uwielbiam patrzeć na jej orgazm jaki przechodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Posiusiana777

Hej, wlasnie zdarzyla mi sie podobna sytuacja, ale to z mojej winy. Byłam na piwie z facetem i już bylismy mega podnieceni w pubie. Przed wyjsciem nie skorzystalam z toalety. Poszlismy do auta, zaczelam mu robić loda, w trakcie powiedzialam, ze chce mi się siku, on na to ze teraz??niee.. potem tez mnie dotykał po cipeczce 😉 Potem powiedzial, ze nie wytrzyma i musi mnie wziąć w aucie. Mi oczywiscie nadal sie chcialo siku, ale glupia napalona, pomyalalam ze cholera wytrzymam (xd) kiedy on mnie juz bral i bylo mi mega dobrze, on doszedl szybko, za szybko, bo sie dlugo nie widzielismy, ale w tej sytuacji dobrze, (ja nie doszlam) i wyjął a ja popuscilam na tylnim siedzeniu... wiedzialam ze to mocz, ale mialam mindfucka, bo nie mial zapachu typowo takiego, ale squirtl to nie byl, bo nie miewam takich akcji. Ja przerazona omg ze mu ufajdam auto, a on ze okk ale jeetes mokra i super. Zacisnelam zwieracze i poszlam tak czy siak sie wysiusiac za auto... ale potem w domu czulam sie srednio z tym i pisalam z nim o tym, a on sie smial tylko i mowi ze zakonczmy juz ten temat bleble. Ale nie zachowywal sie jakos tak jakby go to obrzydzilo czy co, jeszcze mowil ze nie wie czemu tak szybko doszedl. Popisalismy chwilę na temat kobiecych orgazmow, tzn ja staralam sie w sumie troche z tego wytlumaczyc, ze to nie pachnialo jak siuśki, i tez bylo mi dobrze, ale uciał temat i poszedl spac i nie odpisal. Podczas seksu mowil mi, ze jestem niesamowita i jak mnie bral to czul ze sie robie inaczej mokra, to mogl przerwac.. nie mieszkamy razem, tylko fwb jakby ktos pytal. Wiec tym bardziej jest mi troszkę wstyd.. wiec sie obudzilam i piszę o takiej wczesnej porze... czy poruszyc ten temat raz jeszcze, czy dac se spokoj? Jest za co przepraszac?

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet

fuj ... od szczania jest kibel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona

Podniecanie się sikaniem możliwe jest przy pełnym pęcherzu. Ucisk pęcherza na unerwienie znajdującej się bezpośrednio pod nim łechtaczki powoduje niejako symulację od wewnątrz. Niektóre kobiety mając już potrzebę zaspokojenia się wstrzymują długo mocz aż do przyjemnego mrowienia w kroku mimo konieczności trzymania na siłę.  Puszczenie mocnego strumienia to też dodatkowy bodziec dla genitalii. Podniecona już  kobieta zaraz po puszczeniu moczu masturbuje się. Tak samo jest przy seksie z uciskiem pęcherza. Masturbacja w takiej sytuacji przed wysikaniem i rozkosz może powodować mimowolne zsikanie się w majtki bez względu na sytuację lub zsikanie się przed orgazmem w seksie w łóżko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość Iwona napisał:

Podniecanie się sikaniem możliwe jest przy pełnym pęcherzu. Ucisk pęcherza na unerwienie znajdującej się bezpośrednio pod nim łechtaczki powoduje niejako symulację od wewnątrz. Niektóre kobiety mając już potrzebę zaspokojenia się wstrzymują długo mocz aż do przyjemnego mrowienia w kroku mimo konieczności trzymania na siłę.  Puszczenie mocnego strumienia to też dodatkowy bodziec dla genitalii. Podniecona już  kobieta zaraz po puszczeniu moczu masturbuje się. Tak samo jest przy seksie z uciskiem pęcherza. Masturbacja w takiej sytuacji przed wysikaniem i rozkosz może powodować mimowolne zsikanie się w majtki bez względu na sytuację lub zsikanie się przed orgazmem w seksie w łóżko.

Tragedia  ;( z "przyjemności" zeszczać się do łóżka :D "Puszczenie mocnego strumienia" :D Na dworze to pewnie ten mocny strumień kamienie z ziemi wyrywa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, panama25 napisał:

Zdarza się😄

Szczasz do łóżka? Rzyg 🤮

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Szczasz do łóżka? Rzyg 🤮

Nie mówiłam o sobie🙄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SiSi

Na razie to nagrałam filmik mojemu facetowi jak sikam i wkładam palec do pochwy, ale wtedy mocz się zatrzymuje, to masturbowałam łecjtaczkę aż się całkiem wysikałam. Powiedział, że spełniam jego marzenia erotyczne. Przy najbliższej okazji ma w wannie posikać moją picz. e, a potem zaraz zerżnie mnie na maxa aż się spuści do środka i potem wymarze mnie wyciekającą spermą. Uh aż mi się chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyna

Nie współżyję jeszcze z chłopakiem, ale jak masturbuję się gdy bardzo chce mi się siku , gdy dochodzę zwyczajnie nie utrzymuję, ale to mnie jeszcze bardziej podnieca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IQ.

Super, majątek bym oddał za taką partnerkę, rozumiem też że nie każdy to lubi, ja uwielbiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2018 o 00:50, Gość Upokorzona napisał:

Tak niestety zsikłam się. Nie miałam wtedy orgazmu. Po prostu nie mogłam już dłużej trzymać i popusciłam troszkę. Gdy mój facet to zauważył kazał mi wysikać się do końca. Więc go posłuchałam.  Teraz mi przez to okropnie. Wstydzę się tego..

Wcale nie trzeba mieć orgazmu by go mieć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oł jes

Hahahabgłupie k.u..rwy, jak zwierzęta nawet nie potrafia sie powstrzymac albo przed seksem i pojsc do toalety albo przed sikaniem i nie zesz.c..zac jak zwierzeta, bardzo dobrze ze autorka czula sie upokorzona i ze facet na koniec naznaczyl ja sperma, teraz jest jego zwierzatkiem i workiem na spe...r.me bo o czlowieczenstwie to nie ma co w tej sytuacji mowic. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eugenia

Ja to podczas seksu puszczam gazy. A jak mam silny orgazm, to zdarza mi się i kloca posadzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 godzin temu, Gość Oł jes napisał:

Hahahabgłupie k.u..rwy, jak zwierzęta nawet nie potrafia sie powstrzymac albo przed seksem i pojsc do toalety albo przed sikaniem i nie zesz.c..zac jak zwierzeta, bardzo dobrze ze autorka czula sie upokorzona i ze facet na koniec naznaczyl ja sperma, teraz jest jego zwierzatkiem i workiem na spe...r.me bo o czlowieczenstwie to nie ma co w tej sytuacji mowic. 

D.E.B.I.L

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilia

Może jestem zboczona ale często masturbuję się w majtkach na sedesie po długim trzymaniu moczu i gdy dochodzę przestaję trzymać i mam zaraz mega orgazm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
32 minuty temu, Gość lilia napisał:

Może jestem zboczona ale często masturbuję się w majtkach na sedesie po długim trzymaniu moczu i gdy dochodzę przestaję trzymać i mam zaraz mega orgazm.

Jesteś zboczona, ale nie w żaden wynaturzony czy niewydarzony sposób. Nie chce mi się o tej godzinie gadać o wielu różnych powiązaniach, ale w skrócie, jeśli ci to sprawia przyjemność i nikogo nie krzywdzi to nie ma w tym nic złego. Wręcz przeciwnie, wiele ludzi uważa wszelkie formy masturbacji kobiecej za wybitnie zjawiskowe... w tym pewnie i tą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2018 o 00:47, Gość Uokorzona napisał:

Dzisiaj z nim o tym rozmawiałam. Powiedział że było super i chcę tak częściej.  Później gdy poszłam do łazienki to wszedł za mną i chciał żebym przy nim sikała. Gdy już zaczęłam robić siku to on poprosił żebym rozszerzyła nogi i patrzył. Trochę dziwnie mi było, ale w sumie jestem zadowolona. Chociaż widząc jak go to kręci to trochę się boje..

A czego Ty się tak boisz? Obudziłaś w chłopaku fetysz. Ciesz się z tego, że masz kolejny fajny temat, który jest bardzo intymny. Tylko się cieszyć. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aldi

Często kąpiemy się z żoną razem, mamy dużą wannę. Z reguły mamy przy okazji stosunki. Przypadkowo gdy raz wróciła z zakupów ja byłem już w wannie, powiedziała że bardzo chce jej się sikać. Powiedziałem żeby nie siadała na sedes tylko weszła do wanny. Miała opory ale tak zrobiła. W trakcie stosunku gdy podnieciła się mocno puściła siku co było dla mnie niesamowicie podniecające. Dla niej też bo teraz często obydwoje wchodzimy do wanny z pełnymi pęcherzami. Najpierw ja sikam do jej pochwy a potem ona sika w orgaźmie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala

Spałam w podróży z chłopakiem w motelu. Byliśmy bardzo zmęczeni to momentalnie po drinkach usnęliśmy. Rano zbudziłam się gdy pieścił mnie. Drinki spowodowały, że potwornie chciało mi się po zbudzeniu sikać. On powiedział żebym się tym nie przejmowała bo i tak łóżko jest hotelowe. Gdy mocno mnie podniecił zlałam się całkowicie w trakcie stosunku. Ale to chyba dodatkowo wzmocniło mi orgazm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×