Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Trudne sprawy.

Polecane posty

Gość gość

Z góry prosiłbym o  pisanie zbędnych komentarzy nie wprowadzających nic do wątku.  

Chciałbym zaczerpnąć rady lub zwyczajnie usłyszeć  opinię innych ludzi.   

 Jestem po związku od kilku miesięcy . Tak naprawdę kontakt urwał się 3 tygodnie temu.  Samo zakończenie związku było w dużej mierze moją decyzją. Nie potrafiliśmy rozmawiać o naszych problemach co było także cichym modrercą naszego związku . Związek w jakiej części doprowadził mnie do depresji w końcowej fazie ( tak wiem głupi się do tego przyznać ).  Mimo tego wszystkiego  nie mogę zamknąć tego rozdziału ... ciągle o niej myślę.  Ciągle siedzi mi w głowie . Czasem chciałbym już poznać kogoś innego ale w myślach wracam do swojej byłej . Mam poczucie wewnętrznego żalu że doprowadziliśmy obydwoje do rozpadu związku ( nie był to mój pierwszy związek ale pierwszy po którym mam takie przemyślenia)

Takie myślenie pośrednie z jednej strony człowiek zdaje sobie sprawę że na kimś mu zależy ale z drugiej strony no właśnie ... nie ma siły istnieć w tym związku,

 

Nie jednokrotnie słyszałem od innych    " nie ta to inna "  , " tego światu pół światu " , " dasz sobie radę "   a człowiek w pewnym aspekcie widzi tylko jedną istotę na tym świecie z którą do końca się nie dogaduje. 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicniepowiemnicanic

🤢

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gj Khan

Czas,daj sobie i jej czasu. A zobaczysz czy rzeczywiście za nią tęsknisz czy poprostu odzwyczaic sie musiałeś. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×