Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 12346

6,5 miesięczne dziecko- nie gaworzy

Polecane posty

Gość 12346

Córka ma 6,5 mies. i nie gaworzy.

Widać że coś tam zaczyna z gaworzeniem. Głównie to pluje i przy tym czasami się wymsknie jakieś "ba", "ga" albo "ma".

Słyszy dobrze. Jak ją próbuję nakłonić do naśladowania (mówię do niej właśnie "ba", "ga" albo "ma") to ona nie chce naśladować tylko się do mnie śmieje jak to robię.

Jak wy ćwiczyłyście rozwój mowy u dzieci w tym wieku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Daj spokój. Dzieciak ma 6 MIESIĘCY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Widocznie teraz ćwiczy coś innego, spokojnie napewno będzie gadać 😉 ale zawsze warto do dziecka dużo mówić 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja nie wiem jak za czasów Einsteina i wcześniej ludzie uczyli się mówić...nikt nie biegał ciągle wokół i nie kazał robić z dziecka małpy z cyrku, żeby się znajomym pochwalić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bbb

Ma czas do 9 mca na rozpoczecie gaworznia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gaść

Moja mała ma 4 m-ce i już gawoży ale po swojemu zaczęła od "ale" ele" "age". Każde dziecko jest inne i ma swój własny rytm. Możesz spróbować nowych "słówek" ale podejrzewam że i tak zacznie gawożyć kiedy sama będzie chciała. Uparciuszek Ci się trafił i tyle po prostu jej się nie chce 🙂.  Jeśli się śmieje to znaczy że jej się to gadanie podoba i wie "o co chodzi" pewnie lubi cię słuchać. CIERIWOŚCI jeszcze będziesz prosić aby przestała na chwilę mówić😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bbb

Gosciu wyzej, przykro mi, ale to nie jest gaworzenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Riki tiki55

Moja gawożyła jak była zajęta swoimi zabawkami jak do niej podchodziłem i powtazalam jej  ga gu gu to zaraz przestawała 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nazwa wyświetlana

Autorko, sama sobie trochę zaprzeczasz, bo najpierw mówisz że nie gaworzy, a potem, że coś tam zaczyna i czasami jej sie wymsknie. I tyle wystarczy w tym wieku, serio. Moja zaczęła gaworzyc po 7 miesiącu, a teraz ma trochę ponad dwa lata i nawija jak stara:) Cierpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Dałn lub ałtyzm. Ew. Zespuł asperdżena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość StevBick

Keflex Abscessed Tooth Veskimetsa.Ee Generic Levaquin France With Free Shipping With Doctor Consult Kamagra Pilules

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×