Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

pytanie do mężatek które mają kochanka

Polecane posty

Gość gość
Przed chwilą, Gość Oiiha napisał:

każda żona zdradza dlatego mężowie też powinni sobie pozwolić na skok w bok lub skorzystać z profesjonalistki

 Jesteś amatorką czy profi? Z jednej z nich może bym skorzystał? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdfacx
1 godzinę temu, Gość Oiiha napisał:

każda żona zdradza dlatego mężowie też powinni sobie pozwolić na skok w bok lub skorzystać z profesjonalistki

Czego te zdziry nie wymyślą, żeby tylko dorwać się do rozporka żonatego? 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adrianna
4 godziny temu, Gość Gość napisał:

Moja żona nie robi loda to raz w tygodniu dam kochance pałe do wylizania i ona się cieszy jak głupia. Chyba się zakochała frajerka.

Mój mąż ...a miał wszystko czego chciał, uwielbiałam robić mu loda z finishem w ustach ,miał co chciał,anal dosłownie wszystko i co poszedł w bok ,to dopiero frajer 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iiii

P.  P.   Adrianna A ty byłaś wierna jak sprawa się skończyła rozstaliście się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pieszczoch
1 minutę temu, Gość Adrianna napisał:

Mój mąż ...a miał wszystko czego chciał, uwielbiałam robić mu loda z finishem w ustach ,miał co chciał,anal dosłownie wszystko i co poszedł w bok ,to dopiero frajer 😂

 Może cię wykapował że twój kolega z pracy też miał u ciebie full wypas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jak to czytam to się cieszę się moja kobieta ciągnie za każdym razem i nie pozwala zalać jej usta. Myślałem że każdy facet ma taką kobietę w dzisiejszych czasach... A tu proszę - miłe zaskoczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna racja

Smutne są te wszystkie wypowiedzi powyżej i świadczą o tym, że małżeństwa zawierane są przez kobiety głównie po to aby nie być samą a potem dopiero zaczynają szaleć z kochankami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Tak czytam te wypowiedzi i jestem zdegustowana stylem tej rozmowy.Można rozmawiać o wszystkim, ale pisanie w tak wulgarny sposób bardzo zniechęca do brania udziału na poważnie w tych konwersacjach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 36Edyta

Miałam tylko kilku partnerów przed ślubem a po 14 latach wiernego małżeństwa miałam 2 lata kochanka kiedy mąż był zagranicą. On mnie adorował już w liceum i uległam dopiero mając 35 lat. Zerwałam kontakt z kochankiem kiedy wszystko się wydało. Kocham męża, on mi wybaczył to zauroczenie choć czuję i wiem że go skrzywdziłam. Nie porównuję seksu z każdym z nich ale zdarza mi się że kocham się z mężem a fantazjuję jak to robiłam z kochankiem i mam natychmiastowy orgazm. Mąż jest raczej krótkodystansowy a z kochankiem bywało 2h penetracji. Nie żałuję tego doświadczenia ale są tego koszty, wielka krzywda męża. Warto to wiedzieć zanim się pójdzie do łóżka z kochankiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 36Edyta
Dnia 2.01.2019 o 07:20, Gość Gość napisał:

Musisz być bardzo nieszczęśliwa w małżeństwie i niekochana przez męża jeśli się upodliłaś do tego stopnia, że liżesz genitalia obcemu facetowi

dlaczego robienia loda kochankowi, odbywa z nim stosunek musi wynikać z nieszczęśliwego małżeństwa? Jak sie zakochasz nawet głupio to w łóżku pragniesz zaspokojenia a nie filozofii, szczególnie jeśli fizycznie pragniesz mężczyzny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×