Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

adam16q

Zapłodnienie

Polecane posty

CZEŚĆ zapłodnie każdą kobietę w każdym wieku  proszę tylko o pozostawienie swojego e -mailu  Poznań. Jestem  młody. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Henryk

Chyba kozy możesz zapładniać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaha

będziesz płacił takie alimenty, że się z ziemi nie pozbierasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koza

Też nie jestem zainteresowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zeron

wiecie że są kobiety które chcą tylko dziecka i płacą za faceta z dobrymi genami za spermę , jak uważasz że to chore pamiętaj zawsze znajdzie się ktoś kto myśli inaczej , jeśli autor nie myśli w formie zarobku to nie wiem , ale wydaje mi się że są specialne strony dla takich ludzi jak ty , i tam możesz sprzedać się , ale progi też nie są łatwe dla takich typów jak ty , Bo klientki które chcą dziecko , chcą dobre geny czyli musisz być zdrowy i mądry patrzą jaką szkołę ukończyłeś. Ale to jest tylko jeśli celujesz w target kobiet które płacą żeby mieć dziecko a tego faceta nie chcą znać. nie śmiejcie się są takie kobiety po 30-40 lat które mają synka lub córeczkę lat 5-15 lat przykładowo i same sobie dają radę , one chciały dziecka nic więcej i dawcy spermy nie można posądzić o alimenty , sory autorze ale z tego co czytałem jest to niemożliwe żeby ci się dała jakaś klientka zapłodnić , ty tego nie zrobisz tylko lekarz poczytaj dokładnie jeśli chcesz być dawcą materiału genetycznego i zarabiać na tym 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawd

w takim razie wszystkie baby to trutnie prostytutki i pasożyty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Malwina26x napisał:

jaka cena za zaplodnienie?

100wzł 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia

Na taki temat rozmawialiśmy z mężem gdyby mąż nie mogł zapołodnić to tylko kilkukrotny trójkąt z dawcą w obecności męża. Upadlanie się w klinikach in vitro to nie dla nas. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Madzia w razie czego jestem chętny , pisz śmiało  . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×