Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość andzia

opinie o salomonishop.com

Polecane posty

Gość andzia

Cześć, czy ktoś kupował w salomonishop.com?

Interesuje mnie, czy przesyłka dochodzi (bo zapłata kartą kred.) i czy towar jest oryginalny tzn. Salomona

Pozdrawiam

Andzia

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewka

Witaj.

Zamówiłam kilka dni temu na próbę.Płatność przechodzi również kartą debetową. W historii konta wyszła mi dziwna kwota ,zadzwoniłam do banku po informację,okazało się że to waluta chińska mimo ,że płatność w euro więc wątpię aby były to oryginały.

W banku kwota jest zablokowana aż do 16 stycznia dopóki bank nie dostanie potwierdzenia ,że została dokonana transakcja. Na stronie ciągle status "oczekiwany"chociaż emeila z potwierdzeniem dostałam z dużym opóźnieniem. Podejrzewam ,że poczekam ok miesiąca na przesyłkę.

Na aliexpress Salomony za tą samą cenę ale to podróbki.Widziałam porównanie z oryginałem.

Mam w domu Salomony więc zobaczymy jaka jakość przyjdzie.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blu

Też zamówiłem mimo że to podróbki. Dwie sprawy wyglądają źle- transakcja kartą na stronie sklepu A nie przez pośrednika i brak wszelkiego odzewu.

Wysoce prawdopodobne oszustwo typu kradzież danych. Dzwoniłem do banku- pieniądze poszły do chin. Dla pewności zablokowałem kartę. Jeśli podróbki nie przyjdą spróbuje charge back przez bank. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blu

Też zamówiłem mimo że to podróbki. Dwie sprawy wyglądają źle- transakcja kartą na stronie sklepu A nie przez pośrednika i brak wszelkiego odzewu.

Wysoce prawdopodobne oszustwo typu kradzież danych. Dzwoniłem do banku- pieniądze poszły do chin. Dla pewności zablokowałem kartę. Jeśli podróbki nie przyjdą spróbuje charge back przez bank. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewka

Oszustwo!!!Nie przysyłają butów tylko zwykłą chustę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pet

Oszustwo bo dostałem opaskę na rękę zamiast zamówionych produktów Salomon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewka

Nie chcą oddać pieniędzy ,bo twierdzą ,że wysłali luksusowy towar "chustę" zamiast butów Salomon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam

Potwierdzam oszustwo. Ja również otrzymałem luksusową chustę :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blu

Dostałem właśnie zwrot pieniędzy- wystarczy zareklamować transakcję u waszego operatora karty.

Czekałem 2 miesiace ale są. Jako dowód posłałem zdjecie koperty z widoczną wagą towaru nie odp. Zamowieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×