Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kakula

moi głupi znajomi....

Polecane posty

Witam. Piszę bo juz nie daję sobie rady w sensie daje ale musze komuś brobić 4 litery....... MAM GRupe znaomych znamy sie od liceum... ale od liceum to sa ttakie falszywe szczury.ze ja nie moge.. wiecie. bede nazywala ich literami alfabetu - jest ich 14 wiec litery od A-N [[chyba]] i litera A oznaczam najwieksza wariatke.. ktora zerwala z chlopakiem [[litera B]] i sie nienawidza i ja jej powiedzialam - WYLUZUJ. o bo musiala wyluzowac bo by nie dala rady.............kurde baba 40 lat na karku zaraz a placze za chopakiemm z liceum.. no najwidoczniej milosc niewarta byla nie wytrzymala proby czasu - WIecie jak w zyciu jest. chcialam pomoc dobra rada dać. powiedziała do mnie ze jestem dziecko z invitro 1. czy dziecko z invitro jest gorsze??????  nie jest wole byc dziecko z invitro niz osoba A poczeta naturalnie... chociaz kto wie taka wariatka to mogla z hukien z macicy wypasc 6 miesiecy cprzed planowanym porodem............... no 

D-druga babka sluchajcie hit. zesmy mamy taka kolezanke wegetarianke a ta jej proponuje kluski z miesem......... no ja mowie glupia jestes wegetarianini nie jedza miesa nie wspieraja tego a ona mhm........no.... wariatka nietolerancyjna - osobiscie takich nie lubie

 

tez macie takich wariatow w swoim towarzystwie??trzymacie sie z takimi cz y dystansujecie ich..

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nic nie rozumiem, ale zmień znajomych. Znam gościa, który w ciągu jednego dnia polokował całe swoje otoczenie na FB, szybko zmienił miejsce zamieszkania celem zaczęcia od nowa. Ma paczkę dobrych znajomych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×