Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anianozka

szkolenia z wystąpień publicznych warszawa - warte zachodu?

Polecane posty

Gość Anianozka

Czeka mnie w najblizszym czasie w pracy wiele wystąpień publicznych, jestem często zestresowana w takich sytuacjach i szukam kogoś kto mi pomoże jak poradzić sobie ze stresem i jak dobrze wypaść podczas takich wystąpień. Jestem z Warszawy. Ktoś się orientuje czy są w Warszawie prowdzone szkolenia tego typu i kto je prowadzi? nie interesuja mnie przypadki ludzie, którzy tylko myślą, że potrafią czegoś nauczyć a konkretni "fachowcy", jakiś dobry psycholog czy coach. I generalnie pytanie - czy uważacie, że w ogóle warto iść na takie szkolenia? coś mi to realnie może pomóc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to takie szkolenia w Warszawie prowadzi Marcin Mańka, bardzo dobry coach, psycholog. Ma dobre referencje na stronie manka-academy.com , może zapisz się na jakieś jego szkolenie z wystąpień publicznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Njola
Dnia 17.01.2019 o 11:20, KeiraR napisał:

Z tego co wiem to takie szkolenia w Warszawie prowadzi Marcin Mańka, bardzo dobry coach, psycholog. Ma dobre referencje na stronie manka-academy.com , może zapisz się na jakieś jego szkolenie z wystąpień publicznych.

Słyszałam o tym Panu, kojarzę go z TV chyba nawet. Sprawdziłam na stronie to referencje ma od samych uznanych marek, więc też uważam, że szkolenie u tego Pana może być skuteczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelza221

Najlepsze szkolenia z wystąpień publicznych prowadzą ludzie, którzy znają się trochę na psychologii...więc tak jak piszę KeiraR - Marcin Mańka będzie dobrą opcją, wiem, że prowadzi szkolenia w Warszawie na 100%. Ma wykształcenie w kierunku psychologii, więc raczej nie jest to jakiś byle jaki coach, który leje wodę. W internecie jest sporo informacji, poszukaj 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anianozka

Dziękuje za odpowiedzi 🙂 Marcina Mańkę kojarzę z mediów. Widziałem na stronie manka-academy.com, że prowadzi on takie szkolenia jakich szukam, więc najprawdopodobniej zapisze się na najbliższe szkolenie. Dobrze, że ten Pan ma też wykształcenie w psychologii, bo ktoś taki właśnie mnie interesuje, ktoś kto jest coachem i jednocześnie świetnym psychologiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×