Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
ines1

Włosy kręcone -kobitki z kreconymi włosami łączmy sie!!!

Polecane posty

Gość montra
Aniu może spróbuj to co wyżej napisalam. Ja mialam strasznie przesuszone wlosy i dwa razy uzylam tej maski z oliwy i jajka i teraz mam piekne loki nawet tydzien. tez chodze w rozpuszczonych, tzn tylko tak spinam do tylu. umyj p poludniu i poczekaj az same wyschna i idz spac. Tylko sie tak nie tarmoś w nocy xD postaraj się jakoś spać na brzuchu, ja sie nauczylam i inaczej juz nie umiem spać...przeczytaj co wyzej napisalam, może ci to pomoze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loczekblondxD
ja mam włosy do ramion, pocieniowane, i grzywkę... Loczki mam ładne po rozczesaniu tylko straszne siano..teraz zanim wyjde z domu myje włosy i susze je suszarką ..piękne loczki wychodzą ..używam tez szamponu dla dzieci bambino;] super włosy są pózniej ...;) a Facetą sie strasznie loczki podobają ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
montra: no właśnie miałam zamiar to wypróbowac tylko ile Ty dajesz tej oliwy?? bo jak ja to mam na oko robić to dziekuję :D włosy se zniszcze :) ahaa i po co ten kucyk u góry?? jest to potem konieczne?? mi też sie włosy na słońcu straasznie wysuszyły, ale jak byłam na wakacjach to miałam świetne loczki po wyjściu z morza... nawet jak tą sól spłukałam to nie były juz takie sztywne, a dalej ładne :) nawet chciałam potem coś z tą solą w domu porobić ale nie wyszło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorciaaaa
I ja do niedawna byłam posiadaczka pieknych loczków,fakt- nie były to super skrecone sprężynki ale swój urok miały, mówię do niedawna,ponieważ od pewnego czasu niestety zaczeły się prostować...najprawdopodobniej to wina rozjasniacza i głupiego pomysłu zrobienia sobie blond pasemek, nie wspominając o fryzjerce, która jak widać nie miała pojęcia o tym co robi.Włosy wyszły mi prawie białe-były poprostu spalone.Teraz już mi odrosły ale już się tak nie kręca...musiałam ściąć na krótko żeby jakoś wygladały bo częśc miałam prostych a częśc starych spalonych. Słyszałam żę jak się spali kręcone włosy to może tak być że już będą rosły proste...zmieniła się już ich struktura i już tak zostaje:/ trochę cieżko mi się z tym pogodzić dlatego jeśli ktoś słyszał o takim przypadku i sposobach regeneracji włosów w tym stanie to proszę niech napisze...pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość montra
DO ania: No więc tak: ja mam wlosy trochę dluższe jak do ramion i oliwy biore okolo, hymmmm...prawie pol szklanki i cale jajko. Kręcone wlosy raczej nie mają szans się przetluścić, tzn stwierdzam po moich. A zniszczyć to chyba się nie mogą, no bo niby w jaki sposób? I nie wcieram jakoś w skórę glowy tylko tak z 7cm od skory. i szczególnie maczam końcówki i tak "pomarmelam" te wlosy:D i związuję do góry ponieważ jakbym chodila w rozpuszczonych to bluzka do wyrzucenia, więc rozumiesz po co ten kucyk. Nie wiem czy to na wszystkich wlosach będzie dzialalo, ale na moich sprawdz się świetnie. Jutro będę używać tego specyfiku trzeci raz. I powtarzam że za pierwszym razem nie bylo widać efektów...dopiero za drugim bylam w szoku a jutro mija tydzień od mycia moich kudelków:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Montra dziękii wielkie :* teraz będe próbować :D mam nadzieje że coś z tego wyjdzie ;) narzuce na siebie jakiś stary ręcznik i nie będe spinała w kucyk bo obawiam się że to u mnie nie przejdzie :) musisz zrozumieć że teraz tłumaczysz trudną rzecz baaardzo ciemnej osobie, a więc jeszcze kilka pytań ;D ja to mam nałożyć na włosy i nic nie spłukiwać?? pochodzić w tym 1,5h i potem normalnie myć włosy szamponem tym co zawsze?? jezzuu, boje sie że coś zawale ;) ale musze być dobrej myśli :) narazie Ci baaardzo dziękuje :* zobaczymy jakie będą efekty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurdeee i zapomniałam zapytać... zawsze myjesz włosy co tydzień?? czy to coś tak na nie działa że tyle wytrzymują ?? pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość montra
Nakladasz na wlosy, chodzisz 1,5h i myjesz swoim szamponem. Wlosy mylam co 3, 4 dni a teraz po "tym czymś" :D myję co tydzień. Dzisiaj wlaśnie mylam...najpierw zmoczylam, rozczesalam, wytarlam i dopiero to cudo nalozylam...pochodzilam, zmylam, spielam, tak jak zawsze spinam i już. Bo myślę że w tym to chodzi o to, żeby już nie rozczsywać po tym oleju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahaa ;) dzięki za Twoją cierpliwość przy tłumaczeniu :* :D jutro rano pierwszy raz to zrobie ;) dzisiaj mi ten przepis mama podkradła tylko że ona jeszcze dała do tego sok z cytryny :) wycisnęła z połówki :P zobaczymy co z tego będzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość montra
no ja tez czytalam ze jeszcze cytryne, ale ja chcialam je tylko natluscic xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość montra
no ja tez czytalam ze jeszcze cytryne, ale ja chcialam je tylko natluscic xD. I napisz za 2 lub 3 użyciem czy na Ciebie też to dziala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie wlosy zaczely krecic w 2polroczy 1 liceum...;/teraz jestem na 1roku studiow, wczesniej mialam proste wystarczylo je wysuszyc i byly prossciutkie ,no a od 2 polrocza 1kl liceum zaczely mi sie krecic mialam ja do pasa i byly takie falowane i takie sa do tej pory... sa strasznie suche i po rozczesamiu wygladaja masakrycznie;/ do tego jeszcze je rozjasniam bo mam pasemka to wygladaja jak by byly bog wie jak zniszczone... a takie nie sa tylko maja taka strukture;/ po tacie takie mam niestety.. moja mama ma proste jak druty i takie gladkie ahh.. no i obcinam je regularnie co jestem na pasemkach a chodze co 3 miesiace to podcinam z 2 cm ale ostatnio od pazdziernika2007 scielam chyba z 30cm... pierw mocno pocieniowalam i zostawilam z tylu takie dlygie pozniej stwierdzilam ze te dlugie z tylu sa zniszczone i trzeba je sciac to juz mialam wlosy za lopatki no i to bylo do stycznia a podtem do tego czasu podcielam je 2 razy... no i po 2tyg od scia koncowki wygladaja tak samo;/// i co ja mam zrobic... w pazdzierniku jeszcze je zafarbowalam na jednolity kolor i mialam do kwietnia, ale wygladaly tak samo jak po rozjasnianiu wiec wrocilam do pasemek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Epifora
A Kobitlki słyszały o specyfiku o nazwie : NAFTA KOSMETYCZNA ? Nie ? Polecam isc do apteki. Te cudenklo kosztuje okolo 5 z ,l a sprawdza sie REWELACYJNIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze a ja znowu mam problem :( kupiłam suszarke z dyfuzorem ale nie wiem za bardzo jak tym sie robi... przechylam głowe w dół i obracam suszarką bo tak gdzieś wyczytałam ale z włosów robi sie siano :/ efekty są takie jak po zwykłej suszarce :( może coś robie źle??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kadzia22
Mam kręcone włosy, ale przez ostatnie lata w ogóle o nie, nie dbałam :( Teraz wzięłam się za moje włoski. Zawsze chciałam mieć proste,więc je prostowałam, ale to im nie wyszło na dobre :( Ja mam taki sposób myje włosy wieczorem nie nie daje na nie żadnych pianek, a gdy sie obudze trochę je mocze i daje piankę i jedwab efekt jest fajny xDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do ania: hej, sama mam krecone wloski, takie do ramion. Polecam ci odzywke regeneracyjna z gliss kurr taka rozowa-swietnie nawilza wlosy, loczki sa po niej miekkie i nie pusza sie-przynajmniej w moim przypadku. Moim problemem jest to, ze strasznie chcialabym zapuscic wlosy, ale nie moge, bo jak urosna, to przestaja mi sie dobrze ukladac , wiec ide do fryzjerki i podcinam je, potem znowu zapuszczam i podcinam i tak w kolko i efekty mojego zapuszczania nie sa zbyt widoczne, bo ciagle mam wlosy do ramion....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki wielkie :* na pewno wypróbuje tej odżywki :) a co do zapuszczania to mam dokładnie to samo... chce zapuścić włosy ale im są dłuższe tym gorsze loki... wtedy sie denerwuje i podcinam :/ praktycznie cały czas mam tą samą długość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do ania: hej, sama mam krecone wloski, takie do ramion. Polecam ci odzywke regeneracyjna z gliss kurr taka rozowa-swietnie nawilza wlosy, loczki sa po niej miekkie i nie pusza sie-przynajmniej w moim przypadku. Moim problemem jest to, ze strasznie chcialabym zapuscic wlosy, ale nie moge, bo jak urosna, to przestaja mi sie dobrze ukladac , wiec ide do fryzjerki i podcinam je, potem znowu zapuszczam i podcinam i tak w kolko i efekty mojego zapuszczania nie sa zbyt widoczne, bo ciagle mam wlosy do ramion....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze, ze mamy ten sam probelm;/ znacie moze jakies fajne fryzurki z kreconych wlosow? chcialabym je jakos upiac, ale nie mam pomyslu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasius
hej dziewczyny! taż mam kręcone włosy(jeżeli tak mogę powiedzieć). mam z nimi wielki problem ponieważ na głowie mam siano, kręcą mi się tylko włosy te od spodu i to tylko tak od połowy. zastanawiam się nad jakimś ścięciem ale nie mam żadnego pomysłu. potrzebuje też rady jak powinnam o nie zadbać. Proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do ania: hej, sama mam krecone wloski, takie do ramion. Polecam ci odzywke regeneracyjna z gliss kurr taka rozowa-swietnie nawilza wlosy, loczki sa po niej miekkie i nie pusza sie-przynajmniej w moim przypadku. Moim problemem jest to, ze strasznie chcialabym zapuscic wlosy, ale nie moge, bo jak urosna, to przestaja mi sie dobrze ukladac , wiec ide do fryzjerki i podcinam je, potem znowu zapuszczam i podcinam i tak w kolko i efekty mojego zapuszczania nie sa zbyt widoczne, bo ciagle mam wlosy do ramion....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sianda
pomocy! Moje włosy sie puszą! Mam wlosy falowane, czesm srednie loki. Po umyciu daje pianke do wlosow falowanych i kreconych. ale i tak to mi nic nie pomaga. Gdy dam jakiegos zelu tez sie mi pusza tak samo po piance ;( niewiem co robic ;( prosze pomozcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalja
ja mam falowaneee :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sianda: suszysz włosy suszarką?? jeśli tak to postaraj sie tego nie robić... poprostu poczekaj aż wyschną :) no i nie wiem czy czeszesz włosy ale ja robie to tylko po umyciu jak są mokre ;) najlepiej tym grzebieniem co ma takie grube zęby i w wielkich odstępach od siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...ania... \\ :)) a moim zdaniem wlasnie wlosy po dyfuzorze sa ladniejsze:)) Bynajmniej moje;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje tyż. jeśli zostawię je samopas, bez suszenia suszarką to są spuszone i brzydkie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tawia
Witam wszystkie panie jestem pierwszy raz na tym forum ja też mam kręcone włoski, ale od jakiegoś czasu są suche i zniszczone mimo że nie używam suszarki i prostownicy nawet nie farbuje a one i tak są zniszczone i bardzo się puszą od dawna używam szamponu z nivea hair care i odzywki z tej samej firmy, prosze o rade co mam zrobić zeby były zdrowe, lśniące i zeby się ładnie kręciły. Jestem załamana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiooleta: hm ja właśnie nie wiem jak wyglądają moje po dyfuzorze bo nie umiem tego obsługiwać ;D głowa ma być spuszczona?? i mam tym tak kręcić?? bo ja nie mam pojęcia :( raz próbowałam to chyba za długo trzymałam przy głowie bo mi sie siano zrobiło i przestałam suszyć :( właśnie... a lepiej suszyć ciepłym czy zimnym nadmuchem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tawia: a myjesz tym szamponem z Nivei do kręconych skręt fal i loków?? --> http://images.google.pl/imgres?imgurl=http://www.domzdrowia.pl/img/77/56177.jpg&imgrefurl=http://www.domzdrowia.pl/domurody/56177,nivea-hair-care-szampon-skret-fal-i-lokow-do-wlosow-kreconych-i-falowanych.html&h=156&w=58&sz=3&hl=pl&start=11&um=1&usg=__G-nGWapZRX9fUzo-4qEh35gPHNk=&tbnid=Cdp9F0JRF5sgBM:&tbnh=97&tbnw=36&prev=/images%3Fq%3Dnivea%2Bhair%2Bcare%2Bdo%2Bkr%25C4%2599conych%26ndsp%3D21%26um%3D1%26hl%3Dpl%26client%3Dfirefox-a%26rls%3Dorg.mozilla:pl:official%26sa%3DN ?? bo ja tego używałam przez jakiś czas (i szamponu i odżywki) i miałam jeszcze większe siano :/ wyrzuciłam to, bo moim włosom to nie pomogło tylko jeszcze bardziej sie pogorszyły ;( teraz używam szamponu do suchych włosów --> http://merlin.pl/Pantene-Pro-V-Intensywna-Regeneracja-Szampon-do-wlosow-400-ml,images_big,11,5000174945522.jpg a potem odżywka z Pantene do kręconych (bez spłukiwania) --> http://uroda.onet.pl/_i/obrazki/kosmetyki/pan/slf_d.jpg na moich włosach to działa, spróbuj może też to Twoim pomoże :) pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×