Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

elemelek123

autko dla dziecka

Polecane posty

czy któraś z Was kupowała może taki samochód dla dziecka? Chodzi mi o takie pomniejszone wersje aut, gdzie dziecko wsiada w nie i sobie prowadzi 🙂 one chyba są elektryczne? Niemniej jednak: na co zwrócić uwagę przy zakupie takiego sprzętu? Gdzie w ogóle taki kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza

chodzi ci o takie samochody jak te w brykadlasmyka. eu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2019 o 17:10, Gość Iza napisał:

chodzi ci o takie samochody jak te w brykadlasmyka. eu?

tak, dokładnie o takie! dzięki wielkie! :):):)

kupowałaś u nich jakiś samochód?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja miałam autko dla syna- mi zależało na tym aby było jak największe by dłużej służyło.Takie za 300 zl wystarczy na pół, szkoda by mi było pieniędzy.Dziecko w tym małym za rok by się już nie zmieściło.Patrzałam też na moc akumulatora i by były dwa.Oczywiście z pilotem dla rodzica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość momo

dokładnie, zerknij sobie na stronę bryka dla smyka - duży wybór i pomogą ci dobrać odpowiedni model. Poza tym zwróć uwagę na to jakie są pasy oraz jaki napęd w samochodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gracja

moja rada to kup w sprawdzonym sklepie, aby w razie jakieś usterki czy coś to żebyś wiedziała gdzie się zgłosić z naprawą. Na allegro nie kupuj - ja się przejechałam na zakupie takiego samochodu na aukcji ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liliannna

Przede mną urodziny mojego bratanka i coś czuję, że chyba skorzystam z tego pomysłu na prezent 😉 taki samochód to chyba będzie ok, dziecko na pewno się ucieszy 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość posi
Dnia 17.02.2019 o 12:46, Gość liliannna napisał:

Przede mną urodziny mojego bratanka i coś czuję, że chyba skorzystam z tego pomysłu na prezent 😉 taki samochód to chyba będzie ok, dziecko na pewno się ucieszy 🙂

no to jak już będziesz faktycznie chciała kupić to zamów sobie z bryka dla smyka. Ja kupowałam u nich jakiś czas temu taki samochodzik i działa bez zarzutu 🙂 fajne sprzęty w niezłej cenie mają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosigocha

ej a to dziecko steruje tym samochodem, czy to jest na pilota?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poloszka

teraz taki samochód to chyba ma większość maluchów 🙂 my też zamówiliśmy naszemu synkowi taki w brykadlasmyka.eu. Czekamy tylko na cieplejsze dni żeby wyjść i pojeździć 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×