Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tricity38

niechciane (już) fantazje

Polecane posty

Cześć,

pytania które stawiam poniżej służą z jednej strony zaspokojeniu mojej ciekawości, ale z drugiej liczę że pomogą mi uporać się z problemem fantazjowania nt niewierności. Stąd bardzo bym liczył na uczciwe odpowiedzi. Problemem jest dla mnie powaracająca od lat fantazja o znajomej, mężatce, sam zresztą tworzę szczęśliwą jak sądzę rodzinę. Dodam, że żona i znajoma dobrze się znają i razem pracują. I o ile kiedyś nie postrzegałem tych fantazji (poczucie intymności, bliskości z tą osobą, pocałunków itd) za szkodliwe - ot taka natura człowieka, to jednak fakt, że to ciągle wraca po każdym spotkaniu z nią mimo upływu lat... męczy. Chciałbym się z tego uwolnić. Być może źle też odczytuję jej nastawienie do mnie, albo nadinterpretuję, wyobrażam sobie że być może ona domyśla się moich fantazji. A może je powiela? Czy kobiety są wogóle skłonne do fantazji nt mężczyzny/znajomego? Odpowiedź na to pytanie zaspokoi wyłącznie moją ciekawość.

Drugie, bardziej istotne - czy ktoś z was miał powracającą fantazję i czuł że stał się to balast? Jak samemu (w sumie nie widzę innej możliwości) można odegnać takie myśli?

Michał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uff

Czy kobiety są wogóle skłonne do fantazji nt mężczyzny/znajomego? - oczywiście, jeśli są w nim zakochane 🙂

ja jak jestem zakochana nie fantazjuję o innych facetach, także w myślach jestem wierna 🙂

tworzysz jak sądzisz szczęśliwą rodzinę? czyli nie jesteś tego pewien..

tak, ja o kimś tak non stop fantazjuję od kilku miesięcy, czasem próbuję przestać ale niezbyt mi to wychodzi 🙂 no trudno.

nad myślami trudno jest zapanować..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

takie fantazje moga swiadczyc o tym ,ze cos nie domaga w twoim zwiazku. Szukasz na zewnatrz czegos czego nie masz w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Żona? :/ Mówiłam,  że skończysz z taką, że gdyby ktoś tobie 10 lat temu powiedział,  że taka będziesz miał partnerkę,  to wysmiałbyś go i wyzwał od najgorszych, że tak podle tobie życzy i sądzi,  że tak nisko upadniesz.  Ale się upadło, co nie Władziu? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pseudoefedryna

Tak, zdarza mi się fantazjować o znajomym, ale nie jest to jakos bardzo męczące, widocznie mniej nasilone niż u ciebie. Ale to nieprawda, ze jak kobieta zakochana w mężu, to inni sa jak powietrze, przecież ciało reaguje i nie masz na to wplywu. Oczywiście dopóki nic się z tym nie zamiarza robic i tych fantazji nie chce przenosić w real..

Fajnie by były, gdyby to zalezalo od tego, czy w związku dobrze, ale to nie tak. Nie tak prosto.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Być może źle też odczytuję jej nastawienie do mnie, albo nadinterpretuję, wyobrażam sobie że być może ona domyśla się moich fantazji.

X

Jakie jest to nastawienie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×