Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

olciaaaaaaa

Dziewczyny pytanie do was ;-; !!!

Polecane posty

Wczoraj miałam spoko twarz i byłam zadowolona miałam takie 3 malutkie pryszcze prawie że nie widoczne więc na noc nałożyłam taką maść z kwasem salicylowym, wstaje rano a tu BUM 3 wielkie pryszcze czerwone nie wiem co robić to przez te maść ? Przed chwilą nałożyłam inną i siedzę zamknięta w pokoju to nie przrz hormony mam je koło nosa i koło czoła że tak powiem. CO ROBIĆ ?!!!!!! ❤️ jestem załamana :((( oprócz tego mam pełno małych pryszczy na czole, brodze i nosie skronie. To wygląda ohydnie nawet siostra młodsza do mnie podeszła mówiąc ,, fuuu ale ty masz pryszcze ,, to jest straszne. Dobtzr że są ferie i nie muszę się pokazywać w szkole ;-;  czasami mam myśli samobójcze do dermatologa nie pójdę i strasznie się stresuje wszystkim jak mam przestać ? Wstydzę się wyjść z pokoju bo je widać z kilometra a jak z kimś gadam to on nie patrzy mi w oczy tylko na moje pryszcze ;-; odżywiam się zdrowo nawet bardzo więc to nie problem w diecie. Dbam o twarz, pielęgnuje ją rano i wieczorem. Aktywność fizyczna ? Od wczoraj biegam z psem i ćwiczę w domu. Piję herbatę zielon i dużo wody z cytryną. Więc w czym problem ? Kiedyś robiłam wszystko inaczej a twarz byla w owiele lepszym stanie ;-; ile dni będzie trwać kuracja tych pryszczy i jak domowym sposobem się ICH pozbyć ? Dziewczyny potrzebuję rady utrzymuje mnie myśl że zawsze mogę zakończyć ten żywot i nic nie czuć bo jest coraz gorzej już nie chodzi o cere ale o całokształt mojego życia. Jest nudne i dużo w nim bólu moje życie jest spisane na straty. Codziennie rycze w poduche... ja już nie wiem co robić. Jeśli ktoś to przeczytał to dziękuję i podziwiam ;-; :)) :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×