Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

olciaaaaaaa

Dziewczyny pytanie do was ;-; !!!

Polecane posty

Wczoraj miałam spoko twarz i byłam zadowolona miałam takie 3 malutkie pryszcze prawie że nie widoczne więc na noc nałożyłam taką maść z kwasem salicylowym, wstaje rano a tu BUM 3 wielkie pryszcze czerwone nie wiem co robić to przez te maść ? Przed chwilą nałożyłam inną i siedzę zamknięta w pokoju to nie przrz hormony mam je koło nosa i koło czoła że tak powiem. CO ROBIĆ ?!!!!!! ❤️ jestem załamana :((( oprócz tego mam pełno małych pryszczy na czole, brodze i nosie skronie. To wygląda ohydnie nawet siostra młodsza do mnie podeszła mówiąc ,, fuuu ale ty masz pryszcze ,, to jest straszne. Dobtzr że są ferie i nie muszę się pokazywać w szkole ;-;  czasami mam myśli samobójcze do dermatologa nie pójdę i strasznie się stresuje wszystkim jak mam przestać ? Wstydzę się wyjść z pokoju bo je widać z kilometra a jak z kimś gadam to on nie patrzy mi w oczy tylko na moje pryszcze ;-; odżywiam się zdrowo nawet bardzo więc to nie problem w diecie. Dbam o twarz, pielęgnuje ją rano i wieczorem. Aktywność fizyczna ? Od wczoraj biegam z psem i ćwiczę w domu. Piję herbatę zielon i dużo wody z cytryną. Więc w czym problem ? Kiedyś robiłam wszystko inaczej a twarz byla w owiele lepszym stanie ;-; ile dni będzie trwać kuracja tych pryszczy i jak domowym sposobem się ICH pozbyć ? Dziewczyny potrzebuję rady utrzymuje mnie myśl że zawsze mogę zakończyć ten żywot i nic nie czuć bo jest coraz gorzej już nie chodzi o cere ale o całokształt mojego życia. Jest nudne i dużo w nim bólu moje życie jest spisane na straty. Codziennie rycze w poduche... ja już nie wiem co robić. Jeśli ktoś to przeczytał to dziękuję i podziwiam ;-; :)) :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OleOleee

A piłaś herbatke z bratka polnego i skrzypu? spróbuj też na noc smarować pryszcze jodyną przez kilka dni.Troche farbuje skóre ale do rana nie ma śladu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika

Naloz na nie paste do zebow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M__

Olcia nie stresuj się, w tym wieku to normalne. Problemy skórne, gorsze myśli itd. Umów się do dermatologa i porozmawiaj o tym z przyjaciółką, rodzicami lub zgłoś się do psychologa/pedagoga szkolnego. Dermatolog zapisze Ci odpowiednie leki lub maści, mnie pomógł. Wyglądałam jak pryszczaty, siny .... Po każdym pryszczu zostawały mi przebarwienia w kolorze siniaków... Dermatolog wszystko naprawił. Trwało to pół roku, ale już po miesiącu była znaczna poprawa 🙂 Powodzenia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota

proponuję zakupić preparat Nonacne.  Koszt 159 zł.

Nonacne to preparat wspomagający cerę trądzikową. Składniki produktu pomagają w eliminacji trądzika i zapobiegają jego nawrotowi. Regularne przyjmowanie suplementu prowadzi do pięknej i gładkiej cery.

Produkt jest bardzo popularny wśród nastolatków oraz dorosłych, którzy również borykają się z problemem trądziku.

Link do strony z preparatem    http://nplink.net/Y0md1mS6

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×