Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

Co zrobił Adamowicz przez 20 lat ?

Polecane posty

Gość gosc

Tylko pytam co zrobił Adamowicz prezydent Gdańska że jest uznany bohaterem narodowym.Cala polską płacze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obłudnik

Kabaret

bolek (gość) 16.09.18, 20:43:31

Pan Adamowicz , Front -Man Amber Gold , nie potrafi rozliczyć się ze swoich dochodów , kandyduje na prezydenta miasta , jest to szczyt arogancji i pogardy w stosunku do gdańszczań...

Tak było jeszcze kilka miesięcy temu Obłuda!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Chciał sprowadzić terrorystów. Podobno też przyjmował łapówki w postaci mieszkań. Zapomniał też parę razy zapłacić podatki. Generalnie nieciekawa postać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

No i nie płacze "cała Polska", tylko lewackie kółka, co w tv i w gazecie powiela przy pomocy Photoshopa michnik z sorosem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sympatyczny

Coś jak Grobelny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyy

10ciu samurajów co polityczne akty zgonu dostali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Zrobił "dużo dobrego",ale do siebie!

Nawet ci,co teraz tak ujadają (PO) po jego śmierci, SIĘ GO WYPARLI  przed wyborami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To, że górnicy zginęli w ciężkich warunkach to już wszyscy zapomnieli... To, że zginął polityk, który miał wiele za uszami, płaczą wszyscy na komendę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Nie byłeś ...o nigdy w Gdańsku więc zamknij swój ryj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka prawda

żeby zostać bohaterem nie trzeba praktycznie nic robić, wystarczy zginąć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

A byłeś iiddiiootto powyżej w Gdańsku? bo jak nie to zamknij swój śmierdzący ryj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sympatyczny

Czy to jest język nienawiści tylko pytam bo nie wiem?     https://m.youtube.com/watch?v=hSNI8Q6c9KE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawi 124

to zrobil ze Gdansk wygląda jak nowoczesne miasto , a nie jak zadupie  typu oborniki sląskie.. Polepszyl ludziom byt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
5 minut temu, Gość sympatyczny napisał:

Czy to jest język nienawiści tylko pytam bo nie wiem?     https://m.youtube.com/watch?v=hSNI8Q6c9KE 

tak jest, nie dość że mowa nienawiści, to jeszcze namawianie do nienawiści "gońcie dziadygów!!!" to coś jak znany raper który powiedział "wiecie co z nim zrobić" po czym tłum ...i skopał i skatował niemiłosiernie jednego kolesia, Owsiak tak samo wzywa do nienawiści by gnoić i gonić dziadygów! gdzie prokuratura, gdzie minster sprawiedliwosci w tym kraju ja sie pytam!!!!!! czemu TVN tego nie pokaże no ku..wa czemu!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 godzinę temu, Gość gosc napisał:

tak jest, nie dość że mowa nienawiści, to jeszcze namawianie do nienawiści "gońcie dziadygów!!!" to coś jak znany raper który powiedział "wiecie co z nim zrobić" po czym tłum ...i skopał i skatował niemiłosiernie jednego kolesia, Owsiak tak samo wzywa do nienawiści by gnoić i gonić dziadygów! gdzie prokuratura, gdzie minster sprawiedliwosci w tym kraju ja sie pytam!!!!!! czemu TVN tego nie pokaże no ku..wa czemu!!!!!!!

Bo wszyscy celebryci przy okazji tej szopki się promują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Gość gosc napisał:

tak jest, nie dość że mowa nienawiści, to jeszcze namawianie do nienawiści "gońcie dziadygów!!!" to coś jak znany raper który powiedział "wiecie co z nim zrobić" po czym tłum ...i skopał i skatował niemiłosiernie jednego kolesia, Owsiak tak samo wzywa do nienawiści by gnoić i gonić dziadygów! gdzie prokuratura, gdzie minster sprawiedliwosci w tym kraju ja sie pytam!!!!!! czemu TVN tego nie pokaże no ku..wa czemu!!!!!!!

W żadnym wypadku nie można tego nazwać mową nienawiści, to jest krzyk nienawiści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Oni tak się rozpanoszyli w tym skorumpowanym kraju, że są pewni że nikt i nic nie może im zrobić,przecież mają za kumpli i popleczników leśnych dziadków z "nadzwyczajnej kasty".Jak na własne życzenie stracili władzę to dopiero zaczął się jazgot i kapowanie do eurokołchozu! Teraz i po trupach do celu."ŻEBY BYŁO TAK JAK BYŁO!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gdańszczanin

1998-2008 nie zmieniło sie nic. 2008 rok, decyzja o organizacji Euro2012 przez Gdańsk.  Kasa płynęła szerokim strumieniem. Poprostu musiało być zrobione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia gość

Święty na pewno nie był, ale pokażcie mi polityka, który jest? Zginął człowiek w tragicznych okolicznościach i piękny dzień gdzie większość ludzi świętowało pomaganie. Skoro ludzie płaczą to widoczne cierpią. A Wy tylko ujadać potraficie... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

jakoś hipokryzja mnie nie wzrusza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
23 godziny temu, Gość prawi 124 napisał:

to zrobil ze Gdansk wygląda jak nowoczesne miasto , a nie jak zadupie  typu oborniki sląskie.. Polepszyl ludziom byt.

Akurat Gdańsk wygląda bardzo słabo poza centrum. Po zmroku strach wyjść na ulicę. Miasto to nie tylko centrum więc wypadałoby zadbać o całość i o to żeby ludzie woleli zostać niż wyjeżdżać za pracą do Warszawy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia gość

Caly ten świat to jest jedna wielka hipokryzja, co nie zmienia faktu, że doszło do strasznej tragedii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
20 godzin temu, snajpers napisał:

W żadnym wypadku nie można tego nazwać mową nienawiści, to jest krzyk nienawiści

Popaprało wam się w glowkach, teraz każda wypowiedź niezgodna z waszymi poglądami będziecie nazywać mową nienawiści 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyy

Jest mi przykro że doszło do takiej tragedi. Tylko szkoda że dopiero wczoraj dowiedziałem się po tylu latach że to taki cudowny człowiek był.  Przedtem jakby nikt nic nie mówił. To jest dopiero zrobić szopkę z czyjejś śmierci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dokładnie. Za życia wieszaja psy a po śmierci wynoszą na piedestaly. Taka to hipokryzja polaczkow. Tfu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obłudnik

Mam pytanie do Gdańszczan. Mieliście podobno cudownego Prezydenta. Jednak jednej sprawy nie rozumiem dlaczego musiał kwestować z puszka na remont hospicjum a poprostui miasto tego nie wyremontowało za miejskie pieniądze przez 20 lat. Czekam na merytorycznie odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jan

obłudnik, gdyby miasto wyremontowało hospicjum jakiegoś księdza byłby dym, nie tak? Pewnie też były by pytania dlaczego to a nie inną potrzebną placówkę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×