Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

olciaaaaaaa

Czy to normalne ?!

Polecane posty

A więc tak jestem ja zdrowo się odżywiam bardzo zdrowo nie jem kompletnie słodyczy dbam o cerę różne maseczki itp piję zieloną herbatę i dużo wody zmywam na noc makijaż i jest też moja siostra troszkę starsza ode mnie je byle co pizze kebaby i wgl wszystko je słodycze czekoladę cukierki ciastka wszystko nie dba o cere nic kompletnie nie pije herbat a zamiast wody pije napoje gazowane a najlepsze jest to że nie zmywa makijażu na noc... NIGDY wiecie jaka jest miedzy nami najwiekszza różnica ? Ona trenuje a ja nie. Ćwiczy w makijażu spoci sie i wgl i ma taką śliczną cere ,;-; ja tak sie staram i jest jeszcze gorzej... w czym tkwi mój problem ? W aktywności fizycznej ? Owszem zazdroszczę jej ale też wspieram w tym co robi ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chyba w genach ;p niektórzy ludzie mają genetycznie super skórę i nic im nie szkodzi, a inni muszą uważać na wszystko i nic się na to nie poradzi. ale objadanie się słodyczami i niezdrowymi rzeczami nawet jest złe nawet jak tego nie widać po wadze i buzi, bo otłuszczają się narządy wewnętrzne.

a ile masz lat? może Ci z wiekiem przejdzei :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2019 o 08:38, Ariadna napisał:

chyba w genach 😜 niektórzy ludzie mają genetycznie super skórę i nic im nie szkodzi, a inni muszą uważać na wszystko i nic się na to nie poradzi. ale objadanie się słodyczami i niezdrowymi rzeczami nawet jest złe nawet jak tego nie widać po wadze i buzi, bo otłuszczają się narządy wewnętrzne.

a ile masz lat? może Ci z wiekiem przejdzei 🙂

15 lat 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M__

Ćwicz dla zdrowia, 2-3 w tygodniu, skórze też to nie zaszkodzi i serio - DERMATOLOG. Poza tym sppkojnie, 15 lat to akurat wiek na trądzik 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×