Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Biśka

Gofrownica breville

Polecane posty

Gość Biśka

Używał ktoś gofrownicy brville z wyjmowanymi płytkami? Jakieś opinie? Kusi mnie właśnie opcja łatwego mycia tych płytek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja szwagierka ma taką gofrownicę i jest zadowolona. Ja osobiście mogę bardzo polecić Gofrownicę Optimum GF 1400. Gofry robią się błyskawicznie! Mamy ją od prawie roku i ani razu nie miałam z nią problemów :) Nie jest też droga - https://www.kupino.pl/gazetki/selgros-cash-carry w Selgrosie znajdziesz poniżej 100zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fralla

Polecam tę z breville, super wypieka gofry, bez względu na przepis z jakiego korzystam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IrenaS

Zdecydowanie warto kupić. ma super powłokę więc nic nie przywiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klimkas

 jaki to dokładnie model tej breville? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimolii

ten warto kupić Gofrownica BREVILLE VST072X

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SaraW
Dnia 11.09.2019 o 13:20, Gość Mimolii napisał:

ten warto kupić Gofrownica BREVILLE VST072X

zgadzam się, mam ją już jakiś czas i naprawdę jest świetna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iga

Dla mnie gofrownica tej firmy jest najlepsza, nie rysuje się, łatwo się czyści. No fenomenalna 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

ALE BANDA SPAMERSKICH ŚCIER!!! 🤮

ALE BANDA SPAMERSKICH ŚCIER!!! 🤮ALE BANDA SPAMERSKICH ŚCIER!!! 🤮ALE BANDA SPAMERSKICH ŚCIER!!! 🤮ALE BANDA SPAMERSKICH ŚCIER!!! 🤮ALE BANDA SPAMERSKICH ŚCIER!!! 🤮ALE BANDA SPAMERSKICH ŚCIER!!! 🤮ALE BANDA SPAMERSKICH ŚCIER!!! 🤮ALE BANDA SPAMERSKICH ŚCIER!!! 🤮ALE BANDA SPAMERSKICH ŚCIER!!! 🤮ALE BANDA SPAMERSKICH ŚCIER!!! 🤮ALE BANDA SPAMERSKICH ŚCIER!!! 🤮ALE BANDA SPAMERSKICH ŚCIER!!! 🤮ALE BANDA SPAMERSKICH ŚCIER!!! 🤮ALE BANDA SPAMERSKICH ŚCIER!!! 🤮ALE BANDA SPAMERSKICH ŚCIER!!! 🤮ALE BANDA SPAMERSKICH ŚCIER!!! 🤮ALE BANDA SPAMERSKICH ŚCIER!!! 🤮ALE BANDA SPAMERSKICH ŚCIER!!! 🤮ALE BANDA SPAMERSKICH ŚCIER!!! 🤮ALE BANDA SPAMERSKICH ŚCIER!!! 🤮ALE BANDA SPAMERSKICH ŚCIER!!! 🤮ALE BANDA SPAMERSKICH ŚCIER!!! 🤮ALE BANDA SPAMERSKICH ŚCIER!!! 🤮ALE BANDA SPAMERSKICH ŚCIER!!! 🤮ALE BANDA SPAMERSKICH ŚCIER!!! 🤮ALE BANDA SPAMERSKICH ŚCIER!!! 🤮ALE BANDA SPAMERSKICH ŚCIER!!! 🤮ALE BANDA SPAMERSKICH ŚCIER!!! 🤮ALE BANDA SPAMERSKICH ŚCIER!!! 🤮ALE BANDA SPAMERSKICH ŚCIER!!! 🤮ALE BANDA SPAMERSKICH ŚCIER!!! 🤮ALE BANDA SPAMERSKICH ŚCIER!!! 🤮ALE BANDA SPAMERSKICH ŚCIER!!! 🤮ALE BANDA SPAMERSKICH ŚCIER!!! 🤮ALE BANDA SPAMERSKICH ŚCIER!!! 🤮ALE BANDA SPAMERSKICH ŚCIER!!! 🤮ALE BANDA SPAMERSKICH ŚCIER!!! 🤮ALE BANDA SPAMERSKICH ŚCIER!!! 🤮ALE BANDA SPAMERSKICH ŚCIER!!! 🤮ALE BANDA SPAMERSKICH ŚCIER!!! 🤮ALE BANDA SPAMERSKICH ŚCIER!!! 🤮ALE BANDA SPAMERSKICH ŚCIER!!! 🤮ALE BANDA SPAMERSKICH ŚCIER!!! 🤮ALE BANDA SPAMERSKICH ŚCIER!!! 🤮ALE BANDA SPAMERSKICH ŚCIER!!! 🤮ALE BANDA SPAMERSKICH ŚCIER!!! 🤮ALE BANDA SPAMERSKICH ŚCIER!!! 🤮ALE BANDA SPAMERSKICH ŚCIER!!! 🤮ALE BANDA SPAMERSKICH ŚCIER!!! 🤮ALE BANDA SPAMERSKICH ŚCIER!!! 🤮ALE BANDA SPAMERSKICH ŚCIER!!! 🤮

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×